Що таке шугарінг і які його переваги

sugaring1

Ще в Стародавньому Єгипті та Персії красуні насолоджувалися ідеально гладкою шкірою без волосся завдяки цукровій депіляції. Сьогодні шугарінг успішно застосовують в салонах і вдома, оскільки тисячолітня процедура має чимало переваг і мінімум недоліків.

Цукрова депіляція існує уже кілька тисяч років, проте її рецепт і спосіб застосування практично не змінилися. Сьогодні шугарінг залишається найпростішим, доступним та економним способом видалення волосся.

Можливість занесення інфекції під час депіляції цукром дорівнює нулю, адже відомо, що цукор природній консервант і цукровий сироп згубний для більшості бактерій.

Видалення волосся за допомогою цукрової пасти не таке болісне, як воскова депіляція. І на відміну від воску, цукром неможливо обпекти ноги, адже цукрова паста не потребує нагрівання. Процедура шугарінгу дуже проста, адже для неї необхідна лише невелика кулька густої цукрової пасти.

Читайте також на krasainfo.com

Як приготувати трояндову воду і як її використовувати
sugaring2

Переваги цукрової депіляції

1. Видалення короткого волосся

Цукрова паста глибоко проникає у фолікул, тож якісно видаляє волосини будь-якої довжини, у тому числі й врослі.

2. Без запалення

Видалення волосся відбувається у напрямку росту волосин, що запобігає виникненню запальних реакцій.

3. Довготривалий ефект

Ефект гладкої шкіри триває до трьох тижнів, проте не з першого разу. Завдяки видаленню волосків з цибулиною сповільнюється їх ріст.

4. Гіпоалергенність

Цукрова паста промислового виробництва складається лише з натуральних компонентів: глюкози, фруктози і води, не містить барвників та хімічних добавок, не спричиняє подразнення і алергії.

5. Безболісність

Під час процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, тому вона практично безболісна навіть для дуже чутливих ділянок бікіні, підпахв та вусиків на обличчі.

6. Зручність

Нові волосини не вростають у шкіру завдяки депіляції за ростом волосся.

7. Естетичний вигляд

Після процедури шугарінгу шкіра залишається гладкою, зволоженою, без почервоніння і подразнення.

8. Приємна температура

Шугарінг проводиться за температури тіла, що виключає можливість опіку й розширення судин. Цукровою депіляцією можна видаляти волосся навіть при вираженій капілярній та венозній сітці.

9. Чистота

Після цукрової депіляції шкіра залишається чистою і нелипкою, а залишки пасти легко змиваються водою.

10. Універсальність методу

Шугарінг підходить для видалення всіх типів волосся – від пушкового до жорсткого на всіх ділянках тіла жінок і чоловіків.

11. Гігієнічність

Цукор запобігає розвитку бактерій, тому після процедури депіляції не буває запалення волосяних фолікулів шкіри.

12. Догляд за шкірою

Цукрова депіляція видаляє поверхневі ороговілі клітини шкіри, завдяки чому відбувається м’який пілінг та зволоження шкіри.

13. Масажування

Техніка видалення волосся у напрямку росту забезпечує венотонічний масаж, знімає набряки і гарантує лімфодренажний ефект.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

sugaring3

Протипокази до шугарінгу

Важливо!

Шугарінг практично немає протипоказів, проте не варто робити процедуру при наявності цукрового діабету або гнійних ран на поверхні шкіри. Опіки, синяки та порізи також є протипоказом до проведення цукрової депіляції.

Не варто робити шугарінг і вагітним, які раніше не пробували воскової чи цукрової депіляції, оскільки під час вагітності може значно зрости больовий поріг.