Цукрова паста для шугарингу

cukrova_pasta_dlya_shugaringu

Влітку проблема волосся на жіночому тілі особливо загострюється. Добре, що сучасна індустрія краси пропонує нам безліч методів та способів, які легко ліквідують проблему. Звісно, що кожен з методів депіляції має свої плюси та мінуси, та сьогодні ми зосередимо свою увагу на шугарингу та розповімо, як приготувати цукрову пасту в домашніх умовах.

Цукрова паста – це суміш для видалення волосся, виготовлена з цукру, води, лимонного соку та ефірних олій. Цукрова паста чудово видаляє небажане волосся і не подразнює шкіру – це основні переваги шугарингу. Але є й мінуси шугарингу: якщо приготувати цукрову пасту для шугарингу неправильно, то вона може або сильно прилипнути, або, навпаки, недостатньо прилипнути і не дати бажаного результату. Окрім цього після депіляції можуть залишитись невеликі ранки на місці росту волосся.

Тому якщо ви хочете отримати якісну та безпечну депіляцію, пропонуємо все-таки звернутись до кваліфікованого майстра в салоні краси. Для тих, хто вважає, що можна спробувати зробити шугаринг самому, Krasainfo пропонує рецепт приготування цукрової пасти для шугарингу в домашніх умовах.

Як зробити цукрову пасту для шугарингу вдома

    Складники для приготування цукрової пасти:

  • цукор – 1 скл.
  • мед – 2 ст.л.
  • вода – 1/3 скл.
  • свіжий лимонний сік – 1/2 скл.

Окрім харчових складників потрібно: невелика ємність (баняк, ковшик тощо), м’ягкий рушник, паличка від морозива, маленькі шматки бавовняної тканини, термостійка склянка.

Лимонний сік та воду потрібно нагріти в баняку чи ковшику. Додати мед і цукор, все перемішати і довести до кипіння. Коли суміш закипить, потрібно зменшити вогонь і постійно помішувати, поки суміш не стане однорідною і отримає забарвлення золотистого кольору. Якщо цукрову пасту переварити, то вона буде твердою і важко наноситиметься та видалятиметься зі шкіри, а якщо недоварити – буде зарідкою, що теж викличе ряд труднощів. Паста повинна бути липкою і тягучою на вигляд. Після того, як паста стала однорідною, золотистою і тягучою, потрібно зняти її з вогню і перелити в термостійку склянку або в ємність з нержавійки.

Цукрова депіляція (шугаринг)

Поки цукрова паста остигає, потрібно помити частину тіла, на якій будете робити депіляцію і добре висушити її. Паличкою від морозива потрібно нанести цукрову пасту на тіло в напрямку проти росту волосся. Далі потрібно покласти шматочок бавовняної тканини на віск, добре притиснути його і переконатись, що тканина покрила всю частину тіла, куди ви нанесли пасту. Зачекати декілька секунд (поки паста вистигне) і натягнувши шкіру однією рукою, іншою швидко зняти тканину в напрямку росту волосся. Коли все небажане волосся буде видалене і процедура шугарингу закінчена, потрібно промити депільовану ділянку теплою водою, нанести зволожуючий крем. Декілька днів потрібно утриматись від гарячої води, сауни і прямих сонячних променів.