Воскова депіляція чи шугаринг? Плюси і мінуси процедур

Важко відповісти на запитання що ефективніше шугаринг чи воскова депіляція. Обидві процедури мають як позитивні так і негативні сторони, які потрібно розглядати детальніше. Принципових відмінностей між восковою депіляцією і шугарингом не так багато. Ефективність обидвох процедур практично однакова, але існують прихильниці як одного, так і іншого способу видалення небажаного волосся.

Плюси і мінуси воскової епіляції

vvvoskova-epilyaciya-chi-shugaring-nyuansi-procedur

Воскова епіляція користується великою популярністю вже не один десяток років. Така популярність обумовлена тим, що віск дозволяє досягати ефекту гладкої шкіри приблизно 3-4 тижні. Ціна на процедуру на будь-які зони тіла доступна. Одночасно з процесом депіляції відбувається відлущування шкіри, омертвілі клітини чіпляються за шар воску і видаляються разом з ним.

Зручність воскової депіляції полягає в тому, що вона є доступною для проведення в домашніх умовах. Існує три категорії воску для депіляції: холодний, теплий і гарячий. Перший вид зустрічається на спеціальних готових смужках, другий продається в касетах і доводиться до необхідного стану за допомогою воскоплава. Третій вид переважно використовується в салонах краси. Висока температура речовини дозволяє видаляти навіть жорстке волосся.

Больові відчуття в такому випадку знижуються за рахунок розпарювання шкіри. Не рекомендується використовувати гарячий віск вдома, так як є можливість отримати опік.

Плюси видалення волосся воском

– тривалий ефект;

– доступність процедури, можливість робити її в домашніх умовах або в салонах за відносно невисоку ціну;

– немає небезпеки порізів;

– одночасне відлущування шкіри;

– підходить для будь-якої зони, в тому числі обличчя, пахв, бікіні.

Мінуси видалення волосся воском

– таку депіляцію не можна робити часто, так як волоски повинні бути досить довгими, щоб їх захопив віск;

– є небезпека отримати синці, опіки або алергію;

– больові відчуття під час процедури.

Плюси і мінуси шугаринга

voskova-epilyaciya-chi-shugaring-nyuansi-procedur

Шугаринг – це епіляція за допомогою спеціальної цукрової пасти. Набув шугаринг широкої популярності порівняно недавно, але дуже швидко отримав багато прихильниць.Підходить він для будь-яких ділянок тіла. Завдяки натуральному складу пасти, в яку входить тільки вода, цукор і сік лимона, можна видаляти волоски навіть з чутливих зон: обличчя, бікіні і пахв. Ефект гладкої шкіри зберігається в середньому 3-4 тижні.

Великим плюсом шугарингу є його безпека. Перед застосуванням паста розігрівається до температури тіла або трошки вище, якщо планується видалення жорсткого волосся. У будь-якому випадку ризик отримати опік відсутня. Склад не викликає алергію. Винятком для проведення процедури є випадки, коли до складу засобу входять ефірні олії, які можуть викликати індивідуальна непереносимість.

Шугаринг є відмінним способом депіляції для тих, хто хоче заощадити. Тому що пасту можна зробити вдома самостійно. На жаль, низька вартість відноситься лише до процедури, що проводиться в домашніх умовах. У салонах така послуга, як шугаринг (особливо в зоні бікіні), коштує досить дорого.

Плюси цукрової депіляції (шугарингу):

– низька ціна, якщо готувати пасту в домашніх умовах;

– відсутній ризик отримання травм, опіків;

– можна видаляти волоски в чутливих зонах (обличчя, пахви, бікіні);

– слабкі больові відчуття або їх відсутність, шкіра не рветься до гніву, можна робити навіть тим людям, які страждають варикозним розширенням вен;

– можна робити часто, так як не потрібно чекати, поки волоски сильно відросте.

Мабуть, єдиний істотний мінус шугарингу полягає в тому, що її не дуже зручно робити вдома. У новачка може не вийти зовсім, доведеться обробляти одне і те ж місце кілька разів, в результаті чого посилиться біль та з’являться синці. Саме тому перший раз краще зробити шугаринг в салоні, уважно спостерігаючи за діями професіонала.