Маска з імбиру від випадіння волосся

maska-z-imbiru-vid-vipadinnya-volossya

Імбир це чудова спеція для запобігання випадення та стимуляції росту волосся. Він володіє чудовими властивостями для стимуляції кровообігу і припливу крові до шкіри голови, що надає стимулюючу дію на волосяні фолікули і таким чином сприяє росту волосся. Жирні кислоти, які входять до складу кореня імбиру, відмінно підійдуть для тонкого та ослабленого волосся, вони відновлюють структуру і повертають волоссю м’якість.

Як відомо, лупа також є однією з причин випадіння волосся. Корінь імбиру є чудовим засобом від лупи. Тому, якщо вас турбує питання лупи, то спробувавши боротись з нею за допомогою імбира ви отримаєте чудовий результат.

Як приготувати маску для волосся на основі імбиру?

Маска, на основі імбиру для волосся потрібно використовувати через день протягом місяця. Його ефективність буде значно більша, якщо ви знайдете 15 хвилин часу для масажу шкіри голови. Тим самим ви допоможете масці з імбиру краще вбратися в шкіру голови і волосяні фолікули.

Інгредієнти для приготування маски з імбиру від випадіння волосся

– Одна столова ложка тертого імбиру;

– Одна столова ложка олії жожоба або оливкової олії.

Спосіб приготування маски з імбиру від випадіння волосся:

1. Спочатку потрібно натерти на дрібній терці корінь імбиру стільки, скільки потрібно, щоб заповнити столову ложку.

2. Берем столову ложку олії жожоба або оливкової олії і добавляєм до тертого імбиру.

3. Добре перемішуємо до отримання однорідної консистенції.

Читайте також, як зробити Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Спосіб нанесення маски з імбиру від випадіння волосся

Дуже важливим моментом, під час нанесення імбирної маски, є те, що наносити її потрібно круговими рухами, втираючи в шкіру голови. Бажано робити це на протязі 15 хв. Для досягнення максимального ефекту.

Поступово починає відчуватися тепло, це є признаком того, що імбир починає діяти. Залиште маску на волоссі ще на 5 хв, перш ніж змивати її. Пізніше промийте волосся теплою водою. Якщо повторювати цю маску через день на протязі місяці ви швидко отримаєте міцне та красиве волосся.