Продукти харчування, які допоможуть боротися із зморшками

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami

Давно всім відомо, що, якщо ви хочете уникнути зморшок, не можна забувати про сонцезахисний і антивіковий крем. Крім цього, важливо регулярно користуватися скрабом, щоб позбутися від ороговілого шару шкіри.

Додавання в свій щоденний раціон продуктів з антиоксидантами підвищує еластичність шкіри і захищає її від негативного впливу зовнішніх факторів та позбавити від зморшок. Білки в розщеплюються на амінокислоти складі в організмі, які потрібні людині для побудови м’язової тканини і колагену. Тому якщо ви максимально ефективно доглядаєте за своєю шкірою, обов’язково додайте ці 5 продуктів в свій раціон.

Продукти харчування, які допоможуть боротись із зморшками – Часник

У його складі поліфеноли – це антиоксиданти, вони захищають організм від вільних радикалів, які викликають старіння шкіри. До того ж часник сприяє травленню і допомагає організму швидше позбутися від шлаків.

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami1

Продукти харчування, які допоможуть боротись із зморшками – Малина

У малині більше антиоксидантів, ніж в будь-якому іншому фрукті або овочі. Завдяки фолієвій кислоті та вітаміну C в організмі не відбувається процес шкідливого окислення і, відповідно, сповільнюється прояв ознак старіння.

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami2

Читайте також, як зробити Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Продукти харчування, які допоможуть боротись із зморшками – Лосось

Жирні кислоти омега-3 в його складі корисні не лише для серця, а й для клітинних мембран. Вітаміни В6 і В12 зміцнюють кістки, волосся і нігті,а також, роблять шкіру більш пружною. Не потрібно їсти кілограмами і тратити безліч грошей, вчені радять їсти 200 грам лосося в тиждень, для отримання позитивного результату.

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami3

Продукти харчування, які допоможуть боротись із зморшками – Оливкова олія

Оливкова олія багата олеїновою кислотою – жирною кислотою, яка живить клітинну мембрану. Коли в організмі її досить, шкіра стає м’якою і гладкою. Також в складі оливкової олії міститься вітамін E, який захищає організм від процесів окислення, і поліфеноли – особливі органічні сполуки, вони збільшують опірність організму від хвороб.

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami4
. . . . . . . .

Продукти харчування, які допоможуть боротись із зморшками – Боби

Боби містять багато клітковини, саме тому вони очищують організм від токсинів т шлаків. А також, в бобах міститься лецитин – він допомагає роботі печінки, і вітамін Е, який називають «вітаміном молодості».

produkti-harchuvannya-yaki-dopomozhut-borotis-iz-zmorshkami5