6 способів перестати нервувати через дрібниці

Часто буває таке, що починаєш нервувати через дрібниці і не можеш потім посміхнутися так як настрій зовсім зіпсовано. Запізнення подруги, корки на дорозі, взуття нагризло – все що завгодно може вивести із себе. Головне – вчасно заспокоїтися і налаштувати себе на позитивний лад.

До речі, за наші думки в мозку відповідає спеціальна нейронна мережа оперативного спокою. Коли ми не виконуємо жодних завдань, вона починає працювати, викликаючи ті чи інші спогади і емоції. Ми розповімо вам про 6 способів, як налаштувати себе на позитивну хвилю та перестати нервувати через дрібниці.

6-sposobiv-perestati-nervuvati-cherez-dribnici

Поверніться в реальність

Частою помилкою є приймати свої погані думки за реальність. Якщо без причини ви починаєте хвилюватися за своє майбутнє, сім’ю і роль в цьому світі, швидше за повертайтеся в сьогоднішній день. Для цього вам потрібно закрити очі, подихати глибоко і відчути пульс. Глибоке дихання допомагає кисню дістатися до головного мозку тим самим знижує рівень гормону стресу – кортизолу.

Займіться фітнесом

Фізична активність допомагає боротися зі стресом. «Заняття фітнесом допомагають позбутися від адреналіну, який у великих кількостях викликає занепокоєння. Тренування розслабляє м’язи, регулює дихання і стимулює вироблення серотоніну і ендорфіну, необхідних для щастя.

46-sposobiv-perestati-nervuvati-cherez-dribnici

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Будьте вдячними

Для того щоб у вас з’являлося більше позитивних думок, навчиться дякувати. Згадайте, що з вами сталося хорошого за день, і запишіть на листку, кому і за що ви хочете сказати «спасибі». Це можуть бути дрібниці: вас підвезли до роботи, розповіли цікаву історію або ви просто не потрапили під дощ. Перемкніть увагу з того, що може піти не так, на те, що вже відбулося і чому ви раді.

Почніть новий проект

Людський мозок постійно потребує нових завданнь, в іншому випадку він починає нудьгувати. Тому знайдіть нестандартні заняття на вихідні : замість прогулянки і зустрічі з друзями в ресторані сходіть в галерею на виставку, займіться тенісом або відвідайте майстер-клас або лекцію на цікаву вам тематику.

Читайте також: [url=https://krasainfo.com/samopochuttya/6-sposobiv-perestati-nervuvati-cherez-dribnici.html]4 прості вправи з йоги для зняття стресу[/url]

. . . . . . . .

Придумайте вечірній ритуал

Для того щоб переключитися з робочого режиму на домашній, придумайте собі свій вечірній ритуал. Повертаючись з офісу додому, запалюйте ароматичні свічки у ванній, наносіть собі зволожуючу маску, включіть улюблену музику або фільм, готуйте нову страву і т.д.

. . . . . . .

Дотримуйтеся режиму

[p]Найбільш злими та роздратованими люди є, коли вони голодні або не виспані. Режим ніхто не відміняв, і якщо ви хочете не лише гарну шкіру і здоровий колір обличчя, але і міцні нерви, то спить 7-8 годин і не забувайте зранку поснідати. До речі, кави краще уникати, так як вона стимулює вироблення адреналіну і змушує вас бути дратівливими та збудженими . Зате лимон в вашому чаї або воді допоможе заспокоїти нерви.

66-sposobiv-perestati-nervuvati-cherez-dribnici