Який подарунок! 5 найкращих аромасвічок для жіночого настрою

happy_candles

Ви уже придбали подарунок самій собі? Ще ні… Тоді подаруйте собі аромасвічку, яка створить святковий настрій і налаштує вас на гармонійний лад.

Завдання справжньої жінки – дарувати своїм близьким гарний настрій і поширювати гармонію. А для цього необхідно гармонійно почуватися самій. Улюблена аромасвічка поверне вам відчуття впевненості і спокою, заспокоїть, налаштує позитивні думки і подарує відчуття рівноваги. Залишилось тільки обрати аромат, який сподобається саме вам.

Свічка з ароматом кави

coffee

Одні з найпопулярніших та найпривабливіших аромасвічок мають кавовий аромат та звабливо прикрашені зернами кави. Це й не дивно, що свою домівку нам хочеться наповнити ароматом кави, адже цей запах справді впливає на людину магічно.

Саме аромат кави найкраще збадьорить вас вранці й допоможе скинути втому після безсонної ночі. А ще заспокоїть і позбавить від стресу.

Вчені дізналися, що аромат кави змінює роботу 17 генів у головному мозку та продукує вироблення речовин, що мають антиоксидантні властивості. А ще запах кави асоціюється із впевненістю та забезпеченністю. Тож кавова аромасвічка на столі вселятиме вам відчуття добробуту.

Свічка із ароматом хвої

sosna

Свіжий ялинковий запах хвої на Новий рік вселяє у нас відчуття свята, піднесення, домашнього затишку і спокою. Такий радісний настрій нам дарують ефірні олії, що містяться у хвої. Аби підсилити ефект від ялинки, поставте на стіл свічку з ароматичними оліями хвойних дерев: сосни, ялинки та піхти. Вдихаючи свіжі, смолянисті запахи, ви не лише перенесенетеся подумки до соснового лісу, але й відчуєте, як відходять депресивні настрої, зникає нервозність та напруження, і ви уже не почуваєтеся самотньою та покинутою. Як справжній бальзам для душі, хвойний аромат подарує вам впевненість та силу, відновить рівновагу і налаштує на самовдосконалення.

Свічка з ароматом цитруса

citruses

Хочете підняти собі настрій та налаштуватися на позитивний робочий лад – запаліть свічечку із аромаоліями цитрусів – лимоном, апельсином та грейпфрутом. Лимоний запах є чудовим засобом проти поширеного жіночого захворювання – вегетосудинної дистонії. А також він особливо корисний у сезон простуд, оскільки відлякує віруси.

Пристрасними прихильницями апельсиноваго аромату є саме жінки, адже він чудово впливає на психоемоційний стан. Недарма нотки апельсинки входять до складу усіх «чуттєвих» сумішей, що рекомендуються для створення інтимної атмосфери. Натомість грейпфрут налаштує вас на творчий лад та філософське сприняття світу, тож розумна книжка і цитрусова свічка стануть ідеальною парою.

Свічка з ароматом троянди

roses

Жоден аромат не можна назвати настільки жіночним, як аромат троянди. Солодкаво-терпкуватий запах троянд асоцієються із розкішшю, романтикою та жіночністю. Поставте свічку з ароматичною олією троянди на родинний стіл, і у вашій сім’ї запанує легкість у стосунках та спілкуванні. Ви сповнитеся доброзичливими емоціями, тож для всіх у вас знайдеться ласкава усмішка і добре слово. Троянда вміє підкреслити емоції, надати їм особливої глибини та змісту, тож недарма вважається сильним афродизіаком. Відчуйте, як запах трояндової аромасвічки пробуджує у вас жіночність, чуттєвість і сповнює відчуттям сексуальності.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Свічка з ароматом моря

more

Той хто бував на морі, добре знає це відчуття після повернення з морського відпочинку. Ваші думки просвітлюються, душа заспокоюється, тривожні настрої відходять у бік і з’являється відчуття чистого бачення ситуації. Здається, що життя можна почати з «нового листа». Ви, мабуть, і не здогадуєтеся, що такі суттєві зміни у вашому мозку запрограмував саме аромат моря – чистий, свіжий, гіркувато-солоний і насичений. Відчуття «відпустки на морі» подарує вам і аромасвічка з морським ароматом, який дарують морська сіль та водорості. Вдихаючи морський запах, ви позбудетеся безсоння, забудете про стрес і не згадуватимете слово «депресія». Морський аромат, як жоден інший, поверне вас в тонус і подарує радісні та позитивні емоції, які ви запишете на чистій сторінці Нового року.

Важливо! Перш ніж придбати аромасвічку:

  • Найбільше на ринку є парафінових свічок, однак саме вони є найнижчої якості. Такі свічки містять канцерогени, які виділяються при горінні й шкідливо впливають на нервову, дихальну та серцевосудинну систему. Кращими за якістю є стеаринові свічки, вони цілком безпечні для здоров’я. Найдорожчими за ціною, але найкращими за якістю є свічки із натурального бджолиного воску. Аромат воску у поєднанні з ароматичними оліями справить на вас істинно цілющу дію.
  • Аромасвічка повинна містити натуральні ефірні олії, а не штучні запашки. Така свічка не принесе вам користі і може навіть зашкодити.
  • Запах аромасвічки розкривається поступово. Тому щойно запалена свічка не дасть жодного аромату, зате через 15-20 хвилин горіння можна сповна насолодитися ароматерапією.
  • Не варто запалювати аромасвічки під час обіду. Їхній запах змішається із запахом їжі й не справить належного ефекту. Аромасвічка повинна грати сольну партію – запалюйте її виключно для створення настрою!

Неповторної вам ароматної атмосфери у святкові дні!