Як позбутися вусиків на обличчі

upper_lip_hair_ava

Навіть ідеальне жіноче обличчя не виглядатиме довершеним, якщо у жінки є вусики. І навіть ідеальний макіяж не зможе відвернути чоловічу увагу від ледь помітних вусиків над верхньою губою. На щастя, існує чимало сучасних методів видалення небажаного волосся на обличчі.

Причини появи небажаного волосся на обличчі

Існує кілька причин, чому в жінок над верхньою губою починають рости вусики. Це можуть бути:

  • зміни гормонального фону в організмі
  • поява кістозних утворень в яйниках
  • генетична схильність
  • прийом медичних препаратів для лікування ендокринної системи

Читайте також на krasainfo.com

Пляжний макіяж. Як на пляжі виглядати ефектно і природньо водночас
vyschypuvannia

Як видалити вусики на обличчі

Раніше жінки не знали інших способів видалення небажаного волосся на обличчі, окрім як вищипування пінцетом або гоління бритвою. Тепер у сучасних жінок існує ціле розмаїття методів, як позбутися непривабливих вусиків.

Методи видалення вусиків: вищипування

Один із найдавніших методів видалення небажаного волосся. По-перше, ця процедура доволі неприємна і болюча, по-друге, після вищипування на шкірі з’являється подразнення і почервоніння, по-третє, на місці тоненьких волосків з часом з’являться жорсті, чорні волосини.

Методи видалення вусиків: гоління

Ще один антиметод, яким не слід користуватися жінкам. Гоління підвищує інтенсивність росту волосся, й уже на другий день на місці виголених непомітних вусиків виростуть гострі, колючі списи. Окрім того, на шкірі завжди видно чорні цятки від зрізаного волосся, що зовсім не додає жінці привабливості.

vysvitlennia

Методи видалення вусиків: висвітлення

Якщо вусики над верхньою губою ледь помітні й зосереджені переважно в кутиках, спершу спробуйте їх висвітлити. Для висвітлення в домашніх умовах приготуйте такий розчин:

подрібніть 2 таблетки гідропериту (перекис водню в сухому вигляді) і додайте до них 2 мл аптечного розчину аміаку (відміряйте одноразовим шприцем). Потім додайте до суміші 5 крапель шампуню і розмішайте. Утворену густу піну нанесіть на вусики і через 5 хвилин змийте водою з милом. На оброблене місце нанесіть живильний крем.

Для більш зручного висвітлення вусиків у домашніх умовах можна скористатися спеціальними смужками, які просочені розчином для висвітлення.

Читайте також на krasainfo.com

Як доглядати влітку за жирною шкірою
shugaring_lips

Методи видалення вусиків: воскова депіляція або шугаринг

Густі темні вусики можна видалити за допомогою воскової депіляції. Спосіб видалення воском може бути на ваш розсуд – теплий віск або воскові смужки. Схожим за дією є метод цукрової депіляції або шугаринг. Небажане волосся видаляється за допомогою цукрової пасти.

Мінус воскової та цукрової депіляції у тому, що ці процедури можуть бути болючими, а результат зберігається не довше двох тижнів. Окрім того, після видалення воском чи цукром шкіра сильно подразнюється.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке шугарінг і які його переваги

Методи видалення вусиків: крем для депіляції

Цілком безболісний метод, який позбавляє від небажаного волосся на обличчі – це крем для депіляції. Хоча його мінус у тому, що ефект доволі короткотривалий. Через кілька днів на місці видалених волосків з’являться нові, такі ж самі.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Методи видалення вусиків: тример

Для акуратного й безболісного видалення волосся був розроблений спеціальний косметичний пристрій тример, який працює на батарейках. Утім, як і після гоління, після використання тримера вусики відростають швидко і з часом стають все жорсткішими та грубшими.

Читайте також на krasainfo.com

Як зберегти красу влітку. Правила літнього догляду за обличчям
lazerna_epil

Методи видалення вусиків: лазерна та фотоепіляція

Найефективнішими за дією та безболісними методами для видалення небажаного волосся є салонні процедури лазерної та фотоепіляції. Лазерні промені повністю видаляють волосини, оскільки руйнують волосяні фолікули. Під час фотоепіляції пучок імпульсного світла діє на пігмент меланін, який дає забарвлення волоссю.

Недоліками лазерної та фотоепіляцій є висока вартість процедур, а також необхідність цілого курсу застосування. Фотоепіляція та лазерна епіляція не дають 100-відсоткової гарантії позбавлення волосся назавжди. Іноді зі зміною гормонального фону жінки, наприклад при вагітності, волосся може почати рости знову. Окрім того, процедури мають ряд протипоказань, особливо для людей, які страждають хронічними захворюваннями.

Методи видалення вусиків: електроепіляція

Вважається, що електроепіляція дає вищу гарантію, порівняно з лазерною та фотоепіляцією, на повне припинення росту небажаного волосся. Під час процедури на корінь волосини діє слабкий розряд електричного струму, після чого структура волосини руйнується і ріст припиняється. Недоліками цього методу є болючість та висока вартість. У залежності від структури волосся, може знадобитися від 10 до 25 процедур. Також цю процедуру не варто робити людям, які мають застереження до електропроцедур.