5 відтінків волосся, які зроблять вас ультрамодними цієї зими

colors_hair_winter

Чи відомо вам, що колір волосся слід змінювати кожного сезону? І як уникнути найпоширеніших помилок під час фарбування? Дізнайтеся про наймодніші кольори цієї зими від професіонала своєї справи, Рити Газан, які довіряють свої кучері голлівудські зірки.

Чому варто змінювати колір волосся

«Фарбувати волосся необхідно щосезону, так само, як ви змінюєте свій макіяж та гардероб», – стверджує Рита Газан, автор блонд-відтінку Бейонсі та Дженіфер Лопез. «Тон вашої шкіри може змінювати в залежності від пори роки, тож вам необхідно відтінити свою шкіру відповідним кольором волосся. Нове фарбування додає енергії та позитивних флюїдів жінці, а також чудово впливає на її настрій», – переконана колорист.

Якщо прислухатися до порад Рити Газан, можна додати до свого основного кольору один-два тепліших відтінків, або зважитися на кардинальну зміну кольору.

Кольори, які визнані ультрамодними цієї зими, уже продемонстрували на своїх головах голлівудські знаменитості. Обирайте, які вам до вподоби.

gettyimages-498234838_master

Бейонсі. Новий пшеничний

rihanna

Ріана. Сяючий золотисто-каштановий

jessika

Джессіка Честейн. Рожево-мідний

rita_ora

Рита Ора. Переливчастий платиновий

katy_perry

Кеті Перрі. Вороняче крило

Помилки під час фарбування, яких варто уникнути

Не завжди під час фарбування волосся ми отримуємо бажаний відтінок, і причин цього може бути кілька. Дізнайтеся про найпоширеніші з них, щоб несподіваний кольоровий результат не призвів до небажаного дратування.

Більше світла

Одна з найпоширеніших помилок – це повторне знебарвлення волосся. Результат такого експериментування лише один – «штучна вата» на голові. Знебарвити волосся по всій довжині можна лише раз(!). Потім – тільки корені.

Вічні експерименти

Результат після фарбування вас не задовольнив і ви взялися виправляти ситуацію. Після череди експериментів на волосся уже й страшно глянути…

Фарбувати волосся без шкоди для нього можна лише раз на місяць. Інакше важкі метали, які входять до складу фарб, можуть завдати чимало шкоди вашим кучерям.

Корені чи довжина?

Коли відрослі корені стають помітними, не варто разом із ними зафарбовувати волосся по всій довжині. Фарбу слід наносити тільки на корені, а решта волосся тонується дуже легким розчином фарби. Таким чином можна і освіжити колір, і зберегти волосся здоровим.

Кольорові несподіванки

Несподівані відтінки на волоссі залежать від самої фарби та первинного кольору волосся. Тож у домашніх умовах не завжди вдається досягти бажаного кольору. Під час фарбування професійними фарбами колорист змішує різні мікстони (пігменти) – червоний, синій, фіолетовий, зелений. Завдяки цьому підбирається бажаний відтінок і виправляється небажаний.

Вдалого вам фарбування та нової енергії!