Обличчя, як у Кім Кардаш’ян. 7 кроків до ідеального контурування

kk5

Саме завдяки Кім Кардаш’ян світові зірки та стилісти схибилися на останньому тренді у макіяжі – контуруванні обличчя. Кім досягла бездоганності у створенні скульптурних форм свого обличчя і тепер у неї безліч послідовниць. Як перейняти зірковий досвід – дізнайтеся із нашої інструкції крок за кроком.

Королева макіяжу

Мейкап-стилісти світу однозначно визнають Кім Кардаш’ян королевою макіяжу. Своїй славі, окрім всього іншого, вона завдячує ідеальним макіяжем, в якому завжди з’являється перед фотокамерами. Рідко якому папараці вдається підловити Кім без її багаторазових нашарувань тону й пудри.

«Родзинка» макіяжу Кім – захоплююча гра світла на висвітлених та затемнених ділянках обличчя, що створює ідеальні скульптурні форми. Звісно, про контурування обличчя світ знав і до появи Кім, але саме завдяки їй контурування набуло шаленої популярності серед зірок та мейкап-стилістів.

Як зробити ідеальний контурний макіяж

kk4

Скульптурний макіяж займає досить часу, тож кожного дня його робити не варто. Зате постаратися заради великого виходу – потрібно однозначно!

Гарна новина для усіх любительок власноруч попрацювати над своєю красою у тому, що необхідні палетки тональних засобів стали доступними для широкого загалу, а не лише для професіоналів, як це було раніше. Тож, якщо бажаєте спробувати на собі техніку контурування, у вашій косметичці повинні бути:

  • тональний крем
  • палетка для контурування з різними відтінками тону
  • спонж для нанесення тону
  • хайлайтер золотистого відтінку
  • бронзуюча пудра
  • рум’яна
  • пензлі для розтушування тону, для хайлайтера та рум’ян

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Крок 1

Щоб зволожити обличчя і підготувати його до контурування, нанесіть тонким шаром тональний крем. Він створить на обличчі необхідний ефект «чистого листа».

Крок 2

Виберіть із палетки один із світлих тонів, який підходить до кольору вашої шкіри. Пензлем нанесіть його на «перевернуті трикутники» під очима (ділянки, розташовані між носом та вилицею), вздовж лінії носа від його кінчика до трикутника між носом бровами, на центральне місце чола, а також розподіліть рівними лініями над бровами.

highlight1

Крок 3

Візьміть темний відтінок тону і намалюйте ним умовну цифру 3 по краях обличчя – почніть затемнювати від верхньої лінії росту волосся, далі у западинах щік і завершіть «трійку» на виступі нижньої щелепи. Цим самим тоном проведіть з обидвох боків носа, щоб створити ефект витонченості.

highlight2

Крок 4

Тепер настає найбільш захоплююча частина – розтушування. Спонжем для розтушування акуратними рухами із натиском розтирайте чіткі межі між темними та світлими тонами, допоки не досягнете ідеального результату без переходів.

Пам’ятайте, що контурування повинно виглядати природнім, тому розтушовуйте ділянку за ділянкою. Найкраще починати із внутрішньої частини обличчя і спрямовувати свої рухи назовні. Розтушовуйте світлі частини у темних і не піддавайтеся спокусі попрацювати пальцями. Інакше у результаті отримаєте плямисте обличчя.

highlight3

Крок 5

Уже маючи чудовий вигляд, підкресліть заново віднайдені вилиці пудрою. Оберіть бронзовий відтінок пудри, завдяки якій ваші вилиці набудуть завершеного вигляду. Надуті губки допоможуть вам зрозуміти, куди саме нанести пудру під вилицями.

highlight4

Крок 6

Наступний крок у контуруванні – це золотистий хайлайтер, який слід нанести прямо над вилицями та під бровами, щоб надати обличчю свіжого вигляду.

highlight5

Крок 7

Насамкінець додайте трішки кольору до вашого обличчя і поверніть його до життя. Нанесіть пудру улюбленого відтінку на «яблучка» щічок і насолодіться своїм скульптурним обличчям. Пора робити селфі!

highlight6

Нехай ваша поява затьмарить усіх!