Який макіяж зробити для засмаглої шкіри

makeup_bronz_skin_ava

Якщо із морського відпочинку ви привезли красиву рівномірну засмагу, звісно хочеться продемонструвати її у всій красі. Проте темний відтінок шкіри вимагає зовсім іншого макіяжу, ніж ваш звичний. Тож дізнайтеся, яким повинен бути макіяж для засмаглої шкіри.

Засмагла шкіра – це основний сувенір, який жінки намагаються привезти із відпустки біля моря. Адже останніми роками смаглява шкіра вважається красивішою та моднішою, аніж світла. Проте не всі знають, що макіяж для засмаглої шкіри повинен бути особливим, адже при неправильному використанні кольорів смаглявка ризикує виглядати на кілька років старшою за свій вік. Само тому вибір правильної кольорової палітри тонального крему, пудри, рум’ян, тіней та помади – найголовніший крок до бездоганного макіяжу на засмаглій шкірі.

Читайте також на krasainfo.com

Пляжний макіяж. Як на пляжі виглядати ефектно і природньо водночас

Тон, пудра і рум’яна у макіяжі для засмаглої шкіри

makeup_bronz_skin_ton

Засмагла шкіра потребує меншої кількості пудри й тонального крему, аніж світла. Якщо бажаєте виглядати природно, оберіть пудру й тональний крем одного тону з кольором шкіри. Усі яскраві та крикливі відтінки тону на смаглявій шкірі виглядають ненатурально і надають обличчю вульгарного вигляду.

Тональний крем не можна наносити на шкіру товстим шаром, оскільки він перекриє приємний відтінок засмаги. Нанесіть спершу зволожувальний крем, а потім тонкий шар тонального крему, який не відрізнятиметься від тону вашої шкіри. Нерівності шкіри та висипи замаскуйте тональним кремом, наносячи самий лише мінімум. Якщо на прищик нанести забагато коректуючих засобів, він виглядатиме як гулька.

Читайте також на krasainfo.com

5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей

Щоби вибрати найбільш відповідний тональний крем для вашого тону шкіри, спробуйте нанести його на ніс або середину щоки. Якщо все ж таки тональний крем виявився темнішим за вашу шкіру, його можна змішати зі зволожувальним кремом або розбавити за допомогою м’яких рожевих рум’ян, щоби він став світлішим.

Коли тональний крем повністю всотається, нанесіть поверх нього трішки розсипчастої пудри такого ж відтінку, як крем або на тон світлішу. Це зафіксує макіяж і надасть шкірі сяяння, якщо пудра містить світловіддзеркалюючі часточки.

Чудовим доповненням до засмаглої шкіри стануть рум’яна теплих відтінків – кавового, золотистого, коралового відтінків. А у вечірньому макіяжі найкраще підкреслити вилиці бронзатором із мерехтінням (хайлайтером).

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Тіні й туш у макіяжі для засмаглої шкіри

makeup_bronz_skin_eyes

Найважчим вибором у макіяжі для засмаглої шкіри є тіні. Обираючи тіні, орієнтуйтеся перш за все на колір очей. Тіні не повинні зливатися з ними, а становити контраст. Засмаглим дівчатам з карими та сірими очима найкраще підійдуть сині та фіолетові тіні, а блакитнооким смаглявкам пасуватимуть персикові та золотисто-коричневі. Тіні варто поєднувати із каялом темно-коричневого кольору або ідентичного за кольором із тінями.

Найчастіше трапляється так, що у світлошкірих від природи жінок після засмаги вій на обличчі не помітно взагалі. Тому перед нанесенням туші варто злегка припудрити вії, щоб надати їм додаткового об’єму. Потім на верхні вії нанесіть два-три шари туші, а нижні нафарбуйте лише один раз. У вечірньому макіяжі можна скористатися тушшю коричневого, синього або фіолетового відтінків, аби зробити погляд більш стильним і яскравим.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися

Помада у макіяжі для засмаглої шкіри

makeup_bronz_skin_lipstick

Щоби макіяж на засмаглій шкірі виглядав гармонійно, не варто експериментувати із кольорами у денну пору. Яскравим повинен бути або макіяж губ, або макіяж очей. Тому, якщо ви зробили акцент на очі, губи нафарбуйте помадою натурального кольору або ж прозорим блиском. Якщо ви бажаєте привернути увагу до губ, то косметику для очей використовуйте мінімально. У цьому випадку можете нафарбувати губи червоною або насиченою вишневою помадою. Якщо вашим губам бракує виразного природного контуру, обведіть їх олівцем в тон помади.