Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися

aishwarya-rai-ava2

У статтях про макіяж дуже часто трапляються англомовні слова – хайлайтер, айлайнер та каял. Усі вони стосуються макіяжу очей, але що саме означає кожна із цих назв і як ними користуватися, ми розповімо в нашому огляді.

Що таке хайлайтер

highlighter

Хайлайтер для очей (highlighter) – це перламутрові тіні білого, світло-бежевого або світло-рожевого кольору, які переважно використовують для особливого акценту в макіяжі, зокрема висвітлення окремих ділянок. Хайлайтер наноситься у невеликій кількості, акуратними штрихами і обов’язково розтушовується.

  • Якщо очі вузькі, маленькі або глибоко посаджені, достатньо нанести хайлатером один штрих на середину повіки, і погляд стане променистим, а очі візуально збільшаться.
  • Щоб «підняти» брови, слід нанести хайлайтер під бровами біля скронь.
  • Можна всіляко експериментувати з хайлайтером, щоб зробити макіяж більш виразним.

Читайте також на krasainfo.com

5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей

Що таке айлайнер

eyeliner

Айлайнер (eyeliner) – це косметичний засіб, який зовнішньо нагадує маркер із тонким стержнем або тоненький пензлик. Айлайнер використовується як рідка підводка для очей, що допомагає провести тоненьку лінію біля самого краю повіки. Така тонка і акуратна лінія робить око візуально більшим, а вії – густішими. Айлайнер слід використовувати тільки для верхньої повіки, оскільки на нижній повіці він виглядатиме надто грубо, тут краще скористатися олівцем або тінями.

Класичний колір айланера – чорний, але бувають також сірі, коричневі, зелені або блакитні. Кольорові айланери особливо гарно виглядають, якщо тіні підібрані під колір райдужної оболонки ока, а айлайнер – контрастний до тіней.

  • Підводка айлайнером наноситься поверх тіней. Пензлик слід приставити до середини повіки і акуратно вивести лінію до зовнішнього кутика ока, і опісля підвести решту лінії, починаючи від внутрішнього кутика ока.
  • Щоби провести айлайнером тонку і акуратну лінію, слід потренуватися кілька разів, але згодом до користування ним так само легко звикнути, як і до фломастера. Якщо все ж така підводка вийшла нерівна, її можна зняти ватною паличкою, змоченою засобом для зняття макіяжу, і спробувати ще раз.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Що таке каял

kajal2

Каял (kajal) – це олівець для підведення очей з м’яким грифелем, тому підводка каялом виглядає м’якою та природньою. Частіш за все у макіяжі очей використовують каял чорного, коричневого та сірого кольорів. Каял чудово підходить для підводки нижньої повіки, але іноді його використовують і для верхньої.

  • Підводку каялом можна наносити і поверх тіней, і під них, у залежності від того, якого ефекту ви хочете досягти. Якщо зробити підводку каялом й зверху накласти тіні такого ж кольору, тоді контур виглядатиме більш виразним, але самої підводки не буде видно.
  • Техніка підводки каялом така ж, як і айлайнером – від середини повіки. Щоби підвести нижню повіку, її слід злегка відтягнути пальцем вниз і поверх основи ваших вій провести плавним рухом лінію, а потім міцно зімкнути очі, щоби лінія відбилася і на верхній повіці.
  • Цікавий ефект виходить, якщо каялом зробити не суцільну лінію-підводку, а поставити крихітні крапочки між віями. Тоді макіяж виглядатиме природним, а вії – об’ємнішими.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Модний макіяж очей весни та літа