5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей

eyeliner_ava

Олівець для очей може стати одним із найпотужніших інструментів у жіночій косметичці, який дозволить вам зробити очі яскравими та виразними. Проте, якщо не знати, як правильно користуватися олівцем для очей, можна наробити більше шкоди, аніж добра. Ось найбільш поширені помилки у використанні олівця для очей і те, як їх виправити.

Беручись за олівець для очей, жінки допускають найбільше помилок, ніж в усьому іншому макіяжі. Призначений для підсилення лінії вій, видовження форми очей та надання їм виразності, в невмілих руках айлайнер перетворює красуню на … На цю слизьку стежку найчастіше стають дівчатка-початківці, які тільки починають освоювати ази макіяжу і беруться за косметичні інструменти. Ось основні помилки у використанні олівця для очей і способи, як можна їх виправити.

«Щоденник красуні» – це сайт про жіночу красу і самопочуття, можу і тренди, секрети зірок і гарний настрій

Як правильно користуватися олівцем для очей

Помилка 1. Розрив між олівцем та лінією вій

5-eyeliner-rules-1

Якщо ви бачите, що між наведеною олівцем лінією та вашими віями проглядає шкіра – це неправильно.

Виправлення

Фарбуйте олівцем безпосередньо по самій лінії росту вій та між ними. Щоб досягти кращого ефекту, злегка підійміть верхню повіку і нафарбуйте олівцем прямо під віями. Таким чином вашій вії виглядатимуть густішими, а олівець для очей приваблюватиме погляд до очей, а не відволікатиме від них.

Читайте також на krasainfo.com

3 речі, які ви повинні зробити, перш ніж лягти спати

Як правильно користуватися олівцем для очей

Помилка 2. Підведення лише нижньої повіки

5-eyeliner-rules-2

Якщо ви підводите олівцем лише нижню повіку, то наче промовляєте до оточуючих: «Подивіться, якими втомленими виглядають мої очі!». І трапляється такий вигляд дуже часто.

Виправлення

Якщо ви бажаєте підвести олівцем для очей нижню повіку, перед цим обов’язково підведіть верхню. Нижня лінія повинна бути набагато тоншою, ніж верхня. Для природнього вигляду спробуйте поставити крапки олівцем між нижніми віями або розтушувати його.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Як правильно користуватися олівцем для очей

Помилка 3. Використання рідкої підводки на нижній повіці

5-eyeliner-rules-3

Лінія, проведена рідкою підводкою по нижній повіці, створює занадто різкий та драматичний вигляд, який недоречний у повсякденному житті.

Виправлення

Використовуйте рідку підводку тільки для підведення верхньої повіки, щоби створити чудові котячі очі, і м’який олівець для очей або темні тіні для підведення нижньої повіки.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Наймодніші макіяжі для губ цієї весни

Як правильно користуватися олівцем для очей

Помилка 4. Підведення всього ока однією грубою лінією

5-eyeliner-rules-4

Такий спосіб фарбування очей зовсім не дає вам того вражаючого ефекту, на який ви сподіваєтеся. Точніше навпаки. Підведення всього ока насправді закриває очі і робить їх візуально меншими.

Виправлення

На верхній повіці нафарбуйте градуйовану лінію – від тонкої до товстої – впритул до лінії росту вій. І проведіть лише тонку або розтушовану лінію на нижній повіці, злегка не доводячи її до сльозової протоки.

Читайте також на krasainfo.com

Як доглядати за обличчям весною

Як правильно користуватися олівцем для очей

Помилка 5. Використання олівця для очей, наче чорного маркера, щоб затемнити всю поверхню навколо очей.

5-eyeliner-rules-5

Виправлення

Щоби створити розкішний макіяж смокі айс, одного олівця для очей не достатньо. Олівець для очей слід розглядати, як допоміжний засіб до тіней у техніці фарбування очей. Намагайтеся більше експериментувати із тінями і використовуйте айлайнер лише як завершальний штрих для надання виразності вашому погляду.

Читайте також на krasainfo.com

Макіяж за 5 хвилин. Як швидко і легко зробити вечірній мейкап