3 речі, які ви повинні зробити, перш ніж лягти спати

night_routine_ava

Уже пізній вечір, ви стомлені впали у ліжко й закуталися в теплу ковдру. Встати знову з ліжка у цей момент – рівнозначно подвигу. Але, якщо ви не вмили обличчя і не зняли макіяж, – це рівнозначно злочину проти своєї краси. Ось 3 вечірні процедури для обличчя, які ви зобов’язані зробити, перш ніж лягти спати. Якщо хочете бути красивою і молодою на довгі роки, звісно.

«Щоденник красуні» – це сайт про жіночу красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

Процедура для обличчя № 1. Видалити весь макіяж

remove_makeup

Перший і найважливіший крок у щоденному вечірньому догляді за обличчям будь-якої красуні – це повне зняття макіяжу . Ніколи не лягайте спати, перш ніж не вимиєте обличчя начисто. Щоби полегшити собі завдання, можна скористатися очищувальною серветкою, яка зніме стійку косметику. Або вимити обличчя із засобом для вмивання і зняти рештки косметики очищувальним молочком. З часом ці дії займатимуть у вас секунди.

Чому так важливо ввечері знімати макіяж:

Упродовж дня косметика слугує вашому обличчю, як своєрідний щит від вуличних забруднень, сонячного опромінення та негативного впливу довкілля. У цей час клітини шкіри сплять. Проте вночі відбувається оновлення і ріст нових клітин. Саме тому так важливо, щоб нові клітини зростали в чистоті, а не вбирали в себе бруд, який залишився на вашому обличчі.

Читайте також на krasainfo.com

Як доглядати за обличчям весною

Процедура для обличчя № 2. Ретельно очистити шкіру

washing_face

Ми знаємо, що ви втомилися і притягуюче ліжко всього в кількох кроках від вас. Але кілька хвилин, які ви присвятите очищенню обличчя, повернуться вам дивідендами у вигляді довгих років молодості. Для догляду за обличчям ввечері оберіть очищувальний засіб, який підходить для вашого типу шкіри, і вичистіть своє обличчя від усіх забруднень за допомогою хорошого скрабу. Не забудьте також вимити шию та зону декольте і зняти макіяж з цих ділянок, щоб уникнути непотрібних наривів.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Чому так важливо ретельно очищати шкіру:

До вечора на вашому обличчі залишається не лише денний макіяж. На ньому назбирується вуличний пил, шкірний жир та шар відмерлих клітин. Якщо усі ці забруднення не очистити, вночі вони потраплять у розкриті пори і спричинять появу наривів та запальних прищів.

Читайте також на krasainfo.com

Чайні секрети краси для сяючої шкіри від Міранди Керр

Процедура для обличчя № 3. Накласти сироватку для догляду і зволожувальний крем

apply_cream

Якщо у вас є нічний крем, ви уже на правильному шляху до своєї краси. Проте, варто вкласти кошти у сироватку чи ретинол, якщо у вас є специфічні проблеми на шкірі, такі як зморшки, чорні цятки, пігментні плями або загальна тьмяність обличчя. Спершу нанесіть сироватку з лікувальною метою, потім крем для зони навколо очей і насамкінець зволожувальний нічний крем. Ось тепер можете спокійно вирушати до ліжка й дивитися солодкі сни. Ваша краса під надійною опікою!

Чому так важливо використовувати сироватку та зволожувальний крем:

Для шкіри після 30-ти років сироватка є обов’язковою, оскільки і вік, і вплив довкілля, і спосіб життя не щадять наше обличчя. Сироватка для обличчя – це ті ліки і профілактика, яка допоможе відсунути подалі у часі усі неминучі вікові прояви – глибокі зморшки, втрату пружності обличчя, обвислу шкіру, пігментацію та розширені пори. Зволожувальний крем для обличчя вночі діє, як життєдайна вода для клітин. Волога та корисні речовини в кремі напувають нові клітини шкіри, допомагають їм регенеруватися і швидше виходити на поверхню. Як результат – обличчя виглядає молодим і сяючим.