Знову лупа

znovu_lupa

“І знову лупа…”. Причин виникнення лупи є багато, але вже така наша вдача, що ми спочатку намагаємось боротись з лупою, а вже коли всі випробувані методи не дали жодного результату – шукаємо першоджерело проблеми. На допомогу в боротьбі з лупою ми використовуємо продукти щоденного вжитку та косметичні засоби, такі як протигрибкові шампуні та лікувальні лосьйони. Krasainfo пропонує розглянути, які народні засоби та методи допомагають позбутися лупи?

Олія чайного дерева

Це універсальний натуральний продукт, який використовують для лікування шкірних захворювань. Науковцями доведено, що олія чайного дерева володіє сильними протимікробними та протизапальними властивостями, які ліквідують прояви лупи. Окрім цього, олія чайного дерева ефективно бореться з грибком, що викликає себорейний дерматит.

Потрібно також знати, що олія чайного дерева мое викликати подазнення в людей з чутливою шкірою, тому перед застосуванням до олії чайного дерева добре було б додати декілька крапель кокосової олії. Шампунь з вмістом екстракту олії чайного дерева також допоможе позбавитись від лупи.

Кокосова олія

Цей продукт допоможе зволожити шкіру голови, зменшити подразнення і випередити появу грибка. Екстракт кокосової олії сприяє зниженню запальних процесів в клітинах шкіри людини. Кокосову олія можна наносити безпосередньо на шкіру голови і робити масаж перед миттям, або використвувати шампунь з екстрактом кокосової олії.

Цікаве відео на нашому каналі

Алое вера

Екстракт цього сукулента часто додають в косметику, лосьйони та лікувальні мазі для шкіри. Вважають, що алоє вера допомагає лікувати дерматологічні захворювання, такі як опіки, псоріаз та герпес. Завдяки своїм антибактеріальним та протигрибковим властивостям алоє вера є чудовим засобом в боротьбі з лупою та грибковими інфекціями, що вражають шкіру голови.

Якщо проблема лупи загострилась і жоден з продуктів не допоміг, обов’язково потрібно звернутись до лікаря-трихолога, якийдопоможе знайти причину виникнення лупи та призначить лікування.