Готовність до весни № 4: Те, що кидається в очі

woman_chest_ava

Ми з вами робимо успіхи: влаштовуємо собі регулярні домашні spa-процедури, рішучими рухами зупиняємо целюліт і отримуємо задоволення від самомасажу. Тепер навчимося доглядати у домашніх умовах за тими ділянками тіла, які в першу чергу кидаються в очі: шиєю, декольте, руками та ліктями.

Продовження. Читайте початок у статтях.

Готовність до весни №1: Домашні spa-процедуриГотовність до весни №2: Целюліт прощавай!Готовність до весни №3: Самомасаж

Догляд за шиєю та декольте

woman_neck

Як часто ми наносимо крем на обличчя і цілком незаслужено обминаємо зону шиї та декольте. А ці ділянки більш ніж обличчя потребують зволоження і живлення, адже на шиї взагалі немає жирових залоз. Тому найчастіше шия і видає справжній вік жінки.

Тож відтепер дотримуємося «золотого» правила: усе, що робимо для обличчя – робимо і для шиї та декольте: очищуємо, зволожуємо, відлущуємо та живимо.

Шийний масаж:

Нанесіть жирний крем на шию та помасажуйте її щипковими рухами. Це тонізуватиме шкіру та покращить кровообіг, адже переважно шкіра шиї обвисає від недостатнього тонусу м’язів.

Догляд за руками

woman-hands-cream

Жирний зволожувальний крем для рук – обов’язковий для будь-якої жінки. А ще краще мати кілька тюбиків і поставити їх у місцях, де ви найчастіше потребуєте захисту для рук: у ванній, на кухні і в спальні – перед сном. Увівши цю процедуру в звичку, ви завжди матимете ніжні й доглянуті руки. Обирайте креми зі зволожувальними компонентами – ланоліном та гліцерином.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Догляд за ліктями та колінами

woman_ava2

Часто саме на ліктях та колінах шкіра загрубіла та полущена. Тому ці ділянки слід очищати засобами із фруктовими АНА та ВНА кислотами. Ці кислоти за останні роки здобули справжнє визнання у косметологів за свою здатність пом’якшувати й відлущувати грубу шкіру. У домашніх умовах слід користуватися засобами з 5–10% АНА і 1–2% ВНА кислотами. Після процедури обов’язково змастіть шкіру жирним кремом.

Домашній секрет:

Не знайшли відповідного засобу для відлущення? Приготуйте його самі. Змішайте лимонний сік із цукром – от вам і скраб з фруктовою кислотою.

Читайте також

Вчимося у зірок. Як зберегти вічну молодість у будь-якому віці