Готовність до весни №1: Домашні spa-процедури

spa_ava

Після зимового кутання у куртки та шубки час уже привести себе до ладу. Березень – ідеальна пора для простих доступних домашніх процедур, які допоможуть швидко повернути тіло у форму.

Розпочинаємо наш спеціальний курс підготовки тіла до весни. Упродовж місяця пропонуємо вам пройти ряд процедур, які очистять шкіру, повернуть м’язам тонус і позбавлять від целюліту. Усі процедури можна виконувати вдома, усе що вам потрібно – власна ванна та трішки терпіння.

SPA-процедури

woman_bath

Щодня: очищення шкіри та антицелюлітна дія

Антицелюлітний гель для душу навесні повинен зайняти почесне місце у вашій ванні. Щодня приймаючи душ з гелем, ви очистите та тонізуєте шкіру й підготуєте її до наступних процедур.

scrub

Двічі на тиждень: Пілінг та обгортання

Після очищення шкіри настає час для оновлення шкіри. Із цим справляється скраб, який ретельно відлущує відмерлі часточки верхнього шару шкіри. Скраб може бути сольовим або рослинним, тобто найгрубішим чи найніжнішим – усе залежить від вашого особистого сприйняття. Але завдання кожного з них – вирівняти рельєф шкіри та зробити її шовковистою.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

skin_mud

Після скрабу зробіть грязеві обгортання. Для цієї процедури найкраще обирати засоби з морськими екстрактами, які покращують тонус шкіри й синтезують колаген і еластин. Не менш ефективними є і засоби на основі кофеїну та ефірних олій – вони добре проникають у шкіру та пригальмовують утворення целюліту.

Читайте також Яку аромаванну прийняти ввечері

vanna3