Готовність до весни №2: Целюліт прощавай!

cellulite_ava

Зняти з себе «апельсинову шкірку» – наступне завдання після spa-процедур у підготовці свого тіла до весни. Розпочинаємо другий тиждень процедур із курсу “Готовність до весни”.

Продовження. Початок курсу «Готовність до весни» читайте у статті

Готовність до весни №1: Домашні spa-процедури

Ми продовжуємо наш спеціальний курс підготовки тіла до весни. Упродовж місяця пропонуємо вам пройти ряд процедур, які очистять шкіру, повернуть м’язам тонус і позбавлять від целюліту. Зустрічайте весну красивими, стрункими та підтягнутими!

Протягом минулого тижня ми провели ефективні домашні spa-процедури, які очистили та підготували шкіру до сприйняття антицелюлітних засобів. Цього тижня будемо позбуватися «апельсинової шкірки».

Операція «Антицелюліт»

no_cellulite

Цілодобово: Дія у комплексі

Як добре, що доглядати за тілом тепер можна цілодобово, завдяки сучасним косметологічним розробкам. Комплексні лінії денного та нічного догляду зроблять шкіру гладенькою, а контури стегон точеними, як у статуї.

Нічні антицелюлітні засоби переважно випускають у формі сироватки або маски. Їхнє завдання – поки ви спите – покращити кровообіг, розщепити жири, зміцнити судини та забезпечити відтік рідини. Найдієвішими є засоби на основі кінського каштана, водоростей, екстракту кісточок винограду, вітамінів А, С, олії грейпфрута та розмарину.

Денні антицелюлітні засоби покликані продовжити справу нічних. Крем або лосьйони зволожують та розгладжують шкіру. Основні компоненти такі самі, як і в нічних засобах, лише у меншій концентрації.

Важливо! Щоби досягти максимум ефекту за короткий час, обирайте денний та нічний засіб однієї серії, які доповнюватимуть і підсилюватимуть один одного. Якщо ж не маєте бажання вчитуватися в склад засобів для тіла – шукайте на етикетці помітку firming (зміцнювальний) або anti-cellulite.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Експрес метод для особливої нагоди: Засмага

avtozagar

Якщо ви бажаєте справити враження, а до ідеальних контурів тіла ще далеко, вам допоможе автозасмага. Засмагле тіло виглядає стрункішим, привабливішим, і головне – недоліки шкіри стають взагалі непомітними. Солярій уже давно в «чорному списку» зірок, які дбають про своє здоров’я, тож можна брати приклад з них. Натомість автозасмага стає постійним трендом весни і літа. Для найкращого результату виробники пропонують засоби для різних частин тіла, які відрізняються жирністю і щільністю. Тож для обличчя є свої автобронзанти, а для тіла свої. Будьте красивими за лічені хвилини!