Целюліт. Причини появи та методи боротьби

prichini-poyavi-celyulitu

Целюліт – вічна тема, яка заставляє хвилюватись жінок не залежно від віку та наявності зайвої ваги. Целюліт у розумінні апельсинової шкірки, який є у кожної жінки, не має жодної негативної дії на організм. В багатьох випадках, синдром апельсинової шкірки (так ще називають целюліт) докучає як зовнішній дефект шкіри. Насправді, целюліт наявний лише в гормонально здорових жінок і його відсутність означає гормональні збої. Нормальною кількістю целюліту вважається та, яку ми бачимо при зжиманні сідничних мязів. Якщо целюліт помітний на тілі без напруження мя’зів – обов’язково звертайтесь до лікаря.

Целюліт на тілі жінки, в більшості випадків помічає лиша вона. І кожній хочеться мати шовкову шкіру як у зірок на фото. Тому шахраї, які продають креми та мазі, які мали б боротися з целюлітом, наживаються, а апельсинова шкірка так і не покидає ваші сідниці. Давайте розбиратись в чому тут діло.

1. Стать. Ви точно помітли, що у чоловіків немає такої проблеми як целюліт. Це пов’язано з тим, що чоловічі м’язи та м’язові волокна дещо відрізняються від жіночих. Нажаль, це змінити не можливо.

2. Вік. Чим старшою стає жінка тим більше целюту на її тілі. Такий ефект є наслідком втрати шкірою колагену та еластину, які відповідають за пружність шкіри. Тому фармацептичні компанії пропонують велику кількість кремів з вмістом колагену. Але насправді, він не може проникати через шкіру, тому це все пуста трата грошей.

3. Порушення кровообігу. Насправді, порушення кровообігу є однією з найвагоміших причин появи целюліту. До цього пункту можна віднести будь-яку спадкову хворобу, наприклад, – варикоз. В такому випадку добре допомагає антицелюлітний масаж та душ Шарко. Він посилює приплив крові до шкіри і покращує її зовнішній стан.

Читайте також: Користь та пропоказання душу Шарко. Як проходить процедура?

4. Шкідливі звички. Куріння та алкоголь розширюють судини, тим самим порушують кровообіг. Наслідком шкідливих звичок є поява цеюліту або більше його вираженя. В цьому випадку ви самі обираєте куріння та алкоголь чи красиве тіло. Навіть якщо ви ходитимете на антицелюлітний масаж, то його результат буде не довготривалим. В такому випадку потрібно змінювати спосіб життя.

. .

5. Стрес. Всі наші хвилювання і депресії відзеркалюються на нашому тілі. Целют не є виключенням.

6. Погане харчування. Харчування є ключовим фактором при появі целюліту. Найчастіше целюліт появляється у жінок, які полюбляють солену, смажену та жирну їжу. Вихід тут такий самий як зі шкидливими звичками – потрібно кардинально змінювати раціон.

7. Малорухомий спосіб життя. Внаслідок малорухомого способу життя порушується кровообіг і як наслідок появляється целюліт.