Модель Victoria’s Secret Сара Сампайо показала свій макіяж

model-victorias-secret-sara-sampaio-pokazala-svii-makiyazh

Виглядати красивою та здоровою золоте правило моделей “Ангелів” Victoria’s Secret. Зрештою, це частина їх робочих обов’язків. Бренд нижньої білизни підтримує макіяж, який виглядає максимально природньо у всіх своїх шоу та кампаніях. Всі моделі Victoria’s Secret є генетично привабливими, але жодна з них не прокидається з сяючою шкірою та сексуальним поглядом кішки. Модель Victoria’s Secret Сара Сампайо у всоєму відео розповідає, як зробити привабливий макіяж.

Читайте також: Секрети догляду за обличчям моделей Victoria’s Secret

Португальська красуня стверджує, що природній та простий макіяж це те, що повинна вміти кожна сучасна жінка. Чиста та доглянута шкіра є запорукою бездоганного макіяжу. Модель Сара Сампайо прекрасно розуміє це, тому вона використовує косметичні засоби для догляду за шкірою перед нанесенням макіяжу. Кілька кроків по догляду за шкірою для моделі – це обов’язкова умова, перед нанесенням макіяжу. Отже, щоб підготувати свою шкіру для нанесення макіяжу можна використовувати зволожуючий крем, олії, сироватки для того, щоб наситити свою шкіру і зробити її сяючою.

1model-victorias-secret-sara-sampaio-pokazala-svii-makiyazh

Як ви можете бачити на відео, Сара використовує велику кількість зволожуючого крему для обличчя, це пояснює чому її шкіра така красива без макіяжу. При правильному догляді та використанні кремів та масок, можна отримати таку ж бездоганну шкіру будь-кому, а маючи таку чисту шкіру можна використовувати мінімум косметики. Сара Сампайо використовує лише легкий тональний засіб, а не професійний крем. У всякому разі, кожна жінка має схильність до перебільшення з деякими косметичними продуктами. Одні застосовують багато шарів туші для вій, інші можуть переборщити з рум’янами, а Сара використовує багато консилерів та коректорів.”Я виглядаю як прибулець”, – говорить модель, наклавши на щоки шари коректорів.

 

Вона використовує одну і ту ж кісточку для нанесення усіх продуктів. Це здається дивним на перший погляд, проте це дуже практично, особливо якщо ви знаходитесь весь час в дорозі. Першим, модель наносить мерехтливі тіні по всьому повіці. Після цього, вона робить погляд глибшим використовуючи більш темні відтінки. Завершує макіяж очей Сара Компайо трьома відтінками зелених тіней для повік. Зробивши акцкент макіяжу на очі, губи вона малює в ньюдовий відтінок.

2model-victorias-secret-sara-sampaio-pokazala-svii-makiyazh