Секрети догляду за обличчям моделей Victoria’s Secret

angelskii-doglyad-za-oblichchyam-yak-zrobiti-shkiru

Моделі відомого бренду білизни Victoria’s Secret славляться не лише своїми ідеальними згинами на талії, а й красою обличчя. Здається, ніби з кожної з них можна змальовувати ляльок. Косметолог моделей Мці Шіман (Mzia Shiman) розповів, що перед останнім показом в Шанхаї моделі проходили в нього курс масажу обличчя та б’юті-процедур. Улюблена процедура для очищення обличчя – це кисневі ін’єкції, які забирають наслідки втоми, вирівнюють тон шкіри і глибоко очищують шкіру.

Деякі моделі зізнаються, що для красивої шкіри вони випивають багато води і використовують тканинні зволожуючі маски та маски з 24 каратами золота.

Ельза Хост розповіла, що виглядати бездоганно їй допомагає англійська сіль. Англійська сіль або сульфат магнію чудово очищає і розслабляє шкіру. Англійську сіль можна використовувати також в шампунь, як маску для волосся або як кондиціонер для тіла. Для цього потрібно додавати порошок до засобу та залишити на декілька хвилин, після чого використовувати.

1angelskii-doglyad-za-oblichchyam-yak-zrobiti-shkiru

Олександра Амбросіо розповіла, що не може обходитись без зволожуючого крему або сироватки. Вона обожнює коли шкіра сяюча та зволожена – це признак здорової шкіри. А для того, щоб запобігти зморшок, Олександра використовує сонцезахисний крем.

2angelskii-doglyad-za-oblichchyam-yak-zrobiti-shkiru

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Одна з наймолодших моделей Victoria’s Secret, для того щоб виглядати чудово використовує кокосову олію. Вона використовує її не лише на обличчя але й для волосся та тіла.

3angelskii-doglyad-za-oblichchyam-yak-zrobiti-shkiru