Вікторія Бекхем поділилась своїм макіяжем для червоної доріжки (відео)

viktoriya-bekhem-podililas-svoim-makiyazhem

Вікторія Бекхем не лише чудова співачка та модель, вона ще й хороший модельєр. Як відомо, Вікторія разом із своїм чоловіком Девідом у 2007 році почала випускати свою лінію модного одягу та парфумів dVb (David and Victoria Beckham). Також у цьому ж році вона випустила свою першу лінійку косметики V Sculpt у Токіо, а нещодавно спільно Estee Lauder створила ще одну лінію косметики. Одразу ж після цього Вікторія , в мережі Youtube, поділилась своїм уроком макіяжу.

Завжди дуже цікаво спостерігати, як створюються зіркові образи для червоної доріжки. І у відео Вікторія натякнула на те, що це відео не є останнім, тому чекатимемо продовження.

Ми бачимо, що спокусливий, ідеальний макіяж створити під силу кожній модниці. Необхідним для ідеального макіяжу очей є використання бази для тіней. Легкими рухами, розтушовуючи темні тіні під очима та ньюдові на повіках, підкреслюється погляд і робиться більш виразним. Як ми бачимо, зірка використовує чорний олівець для того, щоб зробити погляд більш спокусливим. І останнім штрихом в зірковому макіяжі – є туш для вій, яка придає довжини віям.

makiyag