Обираєм окуляри по типу обличчя

00obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Мабуть кожній з красунь відома ситуація, коли на те щоб обрати окуляри, які личитимуть тратиться безліч часу та сил приміряючи одну за другою пару. Для того, щоб правильно підібрати окуляри вам всього ж потрібно визначити свій тип обличчя. Для цього подивіться в дзеркало та роздивіться своє обличчя до найменших деталей, тоді за цими деталями визначите 1 з 5 форм обличчя на фото нижче. А також, існує правило вибору окулярів по ширині обличчя,якого потрібно притримуватись завжди.

formi_oblucya_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Правило вибору ширини окулярів

Окуляри повинні дещо виступати за границі обличчя, при цьому вони не повинні змінювати пропорції обличчя. Якщо у вас широке обличчя, то окуляри повинні закінчуватись на границі обличчя, а якщо вузьке – то повинні виходити за неї на 1,5 см.

Обираєм окуляри по типу обличчя – овальна форма обличчя

Овальна форма обличчя вважається ідеальною, саме тому до неї підходять абсолютно усі форми окулярів. Тому, якщо у вас такий тип обличчя ви повинні обирати окуляри по своєму стилю та вподобаннях.

ovalna_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Обираєм окуляри по типу обличчя – кругла форма обличчя

Якщо у вас кругла форма обличчя, тоді вам точно підійдуть окуляри квадратної та прямокутної форми з округленими краями, тому що вони візуально підкоректують форму обличчя. Ні в якому разі не обирайте окуляри круглої форми, адже вони лише підкреслять вашу округлість обличчя. І пам’ятайте, що окуляри не повинні виходити за границі обличчя.

krugla_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Обираєм окуляри по типу обличчя – серцевидна форма обличчя

Власницям серцевидної форми обличчя підійдуть окуляри в формі “котяче око”, а також окуляри з округленою оправою. При такій формі обличчя потрібно остерігатись масивних моделей окулярів. Якщо обличчя досить вузьке, то окуляри можуть виходити за рамки обличчя на 1,5 см.

sercevidna_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Читайте також: Місячний хромовий манікюр вдома (відео).

Обираєм окуляри по типу обличчя – квадратна форма обличчя

Найкраще до квадратної форми обличчя підійдуть окуляри округлої форми, щоб пом’якшити грубі риси обличчя. Чудово будуть дивитись масивні круглі окуляри, які підійдуть під вашу ширину обличчя. Уникайте окулярів прямокутної форми з загостреними окулярами, а також маленьких окулярів.

kvadratna_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya

Обираєм окуляри по типу обличчя витягнута форма обличчя

Найкраще підійдуть до витягнутого обличчя окуляри з широкою оправою. Добре підійдуть до цього “авіатори”, прямокутні та квадратні окуляри. Не варто обирати маленькі та вузькі окуляри.

vutyagnyta_obiraem-okulyari-po-tipu-oblichchya