Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри за всіма правилами

violet_sunglasses_ava

Яскраве літнє сонце сліпить в очі, тож обов’язковим аксесуаром для жінки стають сонцезахисні окуляри. Якісні сонцезахисні окуляри послужать вам добру службу: збережуть здоров’я зіниць, захистять від утворення дрібних зморщок навколо очей і стануть виразним стильним акцентом. Дізнайтеся, як правильно вибрати сонцезахисні окуляри, які прослужать вам довго і якісно.

Високі дози ультрафіолетових променів подразнюють очі й можуть пошкодити кришталик або світлочутливі клітини, чим завдадуть серйозної шкоди вашим очам. Тому сонцезахисні окуляри необхідні влітку кожній жінці не тому, що це модно і стильно, а тому, що це необхідно для здоров’я, самопочуття і краси. Тож гуляти на вулиці, засмагати на пляжі чи ходити в гори під палючими променями сонця можна лише тоді, коли у вас є якісні сонцезахисні окуляри.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Модні сонцезахисні окуляри весни та літа

Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри. Маркування

designer-sun-glasses

Обираючи сонцезахисні окуляри, у першу чергу зверніть увагу на маркування. Позначки «UV-B» та «UV-А» показують ступінь захисту від ультрафіолетових променів у відсотковому співвідношенні. Окуляри з маркуванням «UV-B» є менш захисними.

Зверніть увагу на цифри та написи. Позначка «400 нм» свідчить про те, що такі окуляри захищають від сонця з максимальною довжиною хвиль. Усі цифри менше 400 означають, що такі окуляри пропускають частину ультрафіолетових променів.

Якісні виробники сонцезахисних окулярів маркують свої вироби згідно зі стандартами. Тож найкращими окулярами вважають ті, що відповідають американському стандарту ANSI Z80, британському BS 2742 або німецькому DIN 58217. Таке маркування гарантує якість окулярів, але якщо цифри чи букви у назві стандарту переставлені місцями, це скоріш за все підробка.

Читайте також на krasainfo.com

Як нас лікує і рятує сонце

Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри. Затемнення лінз

sunglasses2016_2_2

Здатність окулярів захищати від сонячного світла залежить від ступеню затемнення лінз. Окуляри із дзеркальним ефектом чудово підходять для відбивання усіляких бліків, наприклад на морі або в горах. Для захисту від яскравих верхніх літніх променів краще підійдуть окуляри із затемненими лінзами. Щоби очі не втомлювалися швидко, краще надати перевагу рівномірному затемненню.

Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри. Матеріал лінз

armani-sunglasses-2016

При виборі окулярів, матеріал, з якого виготовлені лінзи окулярів, повинен бути на першому місці. Якщо ви хочете зберегти здоров’я очей, а не нашкодити йому, забудьте про дешеві пластмасові окуляри.

Якісні сонцезахисні окуляри виготовляють із пластика або скла. Пластикові вважаються безпечнішими, аніж скляні, адже вони не можуть розбитися на дрібні осколки і завдати поранень. Проте окуляри із пластиковими лінзами легко дряпаються й можуть спотворювати зображення об’єктів.

Щоби визначити якість лінзи сонцезахисних окулярів, уважно подивіться крізь них на будь-який прямокутний предмет. Потримайте окуляри за дужки перед очима і заплющіть одне око. Потім пересувайте окуляри праворуч-ліворуч і верх-вниз. При будь-якому русі окулярів обриси предмета повинні залишатися прямими. Перевірте спершу лінзу одного ока, а потім іншого. Якщо все гаразд, то окуляри можна застосовувати. Якщо ж у вас є проблеми із зором, сонцезахисні окуляри слід замовити в оптиці за рецептом.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри. Колір лінз окулярів

girls-shade-sunglasses

Сучасні виробники надають найрізноманітніших відтінків лінзам сонцезахисних окулярів. Серед модних сонцезахисних окулярів весняно-літнього сезону можна побачити червоні, яскраво-жовті, блакитні, оранжеві, темно-сині, фіолетові та чорні забарвлення лінз. Якщо орієнтуватися на моду і стиль, то такі окуляри на піку модних трендів.

Проте, якщо орієнтуватися на здоров’я і захист очей, то краще обирати окуляри з лінзами коричневого, сірого, синього або зеленого кольору.

Скельця оранжевого, фіолетового та рожевого відтінків взагалі не захищають очі від сонця. Їхнє оптимальне затемнення скла становить лише 50%.

Обираючи окуляри за кольором лінз, одягніть їх. Якщо навколишній світ кардинально змінив колір, то це підробка. Фірмові окуляри з якісними лінзами зберігають всі кольори природніми, лишень злегка змінюючи відтінок.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Найголовніші тенденції моди весни та літа 2016 року

Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри. Форма окулярів

sunglasses2016

Форми модних сонцезахисних окулярів цього сезону перевершують всі фантазії і сподівання. Дизайнери пропонують п’ятикутні, круглі, котячі очі, сердечка, зірки і тому подібні форми. Проте офтальмологи рекомендують зупинити свій вибір на окулярах з великими лінзами заокругленої форми, які захищають очі зі всіх сторін, оскільки закривають їх повністю. Такі окуляри захищають не лише зіниці, але й ніжну шкіру навколо очей. І чим менше ми будемо мружитися від сонця, тим менше отримаємо мімічних зморщок. Тож ідеальними з точки зору стилю і здоров’я будуть окуляри оверсайз, авіатори та окуляри-щити.

І пам’ятайте, що не можна носити окуляри на переніссі з ранку до вечора. Це може призвести до застою крові навколо очей і стати причиною так званої закритої глаукоми, яка супроводжується головними болями та болями в очах. Тому, якщо немає потреби у захисті від сонця, знімайте окуляри з перенісся і носіть їх на волоссі або кладіть у чохол.