6 причин, чому слід захищатися від сонця

sun_avoid_ava

Теплі дотики літнього сонечка – це те, про що ми мріємо увесь рік. Сонце впливає на наш гарний настрій, добре самопочуття і зміцнює наше здоров’я. Проте сонце може бути й небезпечним. Існують 6 основних причин, чому слід захищатися від надмірного сонця.

Причина 1. Сонце зістарює шкіру

Красива засмага – головний сувенір, яким нам хочеться привезти із відпустки. Проте неправильне засмагання і багатогодинне лежання на пляжі може обійтися дорогою ціною, адже надмірний вплив ультрафіолетових променів пришвидшує старіння шкіри. UVA-промені проникають у глибокі шари шкіри і призводять до появи зморщок. Захисний механізм організму продукує меланін – пігмент, який затемняє шкіру, – і виводить його на поверхню шкіри, щоб її захистити. Тож насправді разом із бронзовою засмагою ми привозимо із відпустки кілька додаткових років.

Як захиститися від сонця:

В місті та на пляжі обов’язково користуйтеся засобами з UVB та UVA-фільтрами. UVB-фільтри захищають від впливу променів на поверхню шкіри, а UVA – від впливу на глибокі шари. Підбирайте рівень SPF в залежності від типу вашої шкіри.

Читайте також на krasainfo.com

Як нас лікує і рятує сонце

Причина 2. Безпечної засмаги не існує

no_safe_burning

Доволі поширеним є міф про те, що шкіру можна підготувати до засмаги на відпочинку за допомогою солярію або щоденної вуличної засмаги. Це неправда. Такого поняття, як «безпечна засмага» не існує. І в місті на вулиці, і на дачі, і на морі шкіра піддається впливу однакових сонячних променів, а в солярії також використовують UVA та UVB-промені.

Як захиститися від сонця:

Віконне скло не захищає нас від UVA-променів, тож навіть у квартирі нас можуть «впіймати» сонячні промінці. Саме тому у спеку слід закривати вікно шторами або ролетами.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2017. Модні купальники літа 2017.

Причина 3. Сонячні опіки є причиною раку шкіри

sun_cancer

Сильний сонячний опік у дитинстві значно підвищує ризик виникнення раку шкіри в майбутньому. Дитяча шкіра дуже ніжна, тож спектися на сонці дитина може за 10 хвилин. У дорослому віці щоразу «спалюючи» шкіру на сонці, ми сильно ризикуємо, адже зменшуємо запас її міцності.

Не варто думати, що смагляві та темношкірі люди менше схильні до сонячних опіків. Із-за неналежного захисту рак шкіри в них можуть діагностувати пізніше саме через це оманливе твердження.

Як захистити шкіру від сонця:

При найменшій підозрі щодо захворювання шкіри із-за сонячного впливу – одразу зверніться до лікаря. Вчасна діагностика і лікування можуть врятувати життя.

Причина 4. Сонячний удар – це небезпечно

sun_hat

Після тривалого перебування на сонці з непокритою головою дуже часто погіршується самопочуття – з’являється слабкість, запаморочення голови, нудота, пришвидшується пульс та дихання. Такі симптоми можуть бути небезпечні! Не забувайте про головні убори з натуральних тканин для себе і для дітей.

Як захистити голову від сонця:

Обов’язково носіть головний убір – краще за все з широкими полями.

Причина 5. Сонце руйнує очі

sunglasses-protection

Ультрафіолет негативно впливає на здоров’я очей. Прояви захворювань помітні не одразу, тому профілактика у захисті очей особливо важлива. Вплив ультрафіолету призводить до таких захворювань, як «синдром сухого ока» (прояви: біль та печіння в очах, погіршення зору), «сніжка сліпота» (прояви: різкий біль, сильна сльозотеча), кон’юктивіт і навіть катаракта.

Як захистити очі від сонця:

Придбайте якісні сонцезахисні окуляри з фільтрами High UV-Protection.

Читайте також на krasainfo.com

[url=https://krasainfo.com/samopochuttya/yak-vibrati-yakisni-soncezahisni-okulyari-za-vsima-pravilami.html]Як вибрати якісні сонцезахисні окуляри за всіма правилами[url]

Причина 6. Сонце витягує вологу з організму

sun_water

Тривале перебування на сонці призводить до зневоднення організму. Його симптоми – це спрага та сухість в роті, запаморочення, слабкість, погіршення зору, зменшення об’єму сечі.

Як захиститися від сонця:

Стежте за підтриманням водного балансу – влітку завжди носіть з собою пляшку води і регулярно пийте.