Тренди 2016: Кам’яний і мармуровий манікюр

marble_stone_nail_art_designs3

Кам’яний та мармуровий манікюр – це новий літній тренд у манікюрі, який просто звів з розуму користувачів інтернету. І хоча кам’яні чи мармурові нігті звучать доволі «важко», вигляд у них надзвичайно гламурний.

marble_stone_nail_art_designs2

Такий манікюр виглядає коштовно і дорого, як справжні коштовності. У цьому тренді чудово поєднується дорогоцінне каміння та кольори розкоші – пурпуровий, чорний і золотий.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Приміряємо в’язаний манікюр
marble_stone_nail_art_designs1

Кам’яний манікюр передбачає використання різноколірних камінців, які імітують дорогоцінне каміння. Якщо ви володієте відмінним смаком і стилем, то з мініатюрних камінців зможете зробити справжні манікюрні дива на нігтях: кам’яні квіти, листочки і візерунки.

marble_stone_nail_art_designs3

Мармуровий манікюр – це те, що обов’язково треба спробувати цього літа, щоб не картати себе за втрачені можливості. Мармур у ніжних пастельних тонах рожевого, блакитного та жовтого кольорів розкішно виглядає на білому фоні.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди манікюру весна-літо 2016
marble_stone_nail_art_designs4

Рожевий кварц та блакитний мармур – і це все про нігті. Безперечно, такий манікюр потребує вищого пілотажу вмінь, зате ефект вражаючий. Упевнені, що такі нігті стануть головним акцентом вашого образу.

marble_stone_nail_art_designs5

Ніжність у камені існує. Доказом цього цей манікюр, в якому поєднані білі мармурові нігті та прозорі стрази на срібному фоні. Манікюр, гідний принцеси!

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Які форми нігтів будуть модними весною та влітку
marble_stone_nail_art_designs6

Коштовне каміння і золоті наліпки для нігтів можуть утворювати неймовірні поєднання. Навіть не віриться, що це нігтьові пластини, а не коштовні брошки.

marble_stone_nail_art_designs7

Шматочки бірюзи, «втоплені» у лаковому покритті, виглядають наче справжні перстні. Можливо, це не дуже зручно у носінні, зате дуже ефектно!