Тренди 2016. Які форми нігтів будуть модними весною та влітку

nails_ava

Вас захоплює гра кольорів на ваших нігтях? Перетворити свій манікюр на витвір мистецтва – це завжди цікаво, захоплююче і дуже творчо. Але перш ніж приступити до художнього розпису своїх нігтів, дізнайтеся, які форми нігтів є модними цієї весни та літа.

ОновленоТренди манікюру весна-літо 2016

Модні форми нігтів 2016. Заокруглені

round_nail

Ця форма нігтів була найбільш поширеною на світових модних показах весни-літа 2016. Особливо виграшно на цій формі нігтів виглядають усі варіації французького манікюру.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Приміряємо в’язаний манікюр

Модні форми нігтів 2016. Овальні

oval_nails2

Додайте трішки довжини до заокруглених нігтів і ви отримаєте ще одну модну форму нігтів весни-літа 2016. На цій формі напівмісяця також дуже виграшно виглядає французький стиль.

«Щоденник красуні» – це сайт про жіночу красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

Модні форми нігтів 2016. Квадратно-заокруглені

squoval_nail

Дизайнери проявили справжню любов до квадратних нігтів із заокругленими краями. Така форма нігтів буде дуже доречною на руках в офісних працівниць та бізнес-вумен.

Читайте також на krasainfo.com

14 ідей романтичного манікюру для 14 лютого

Модні форми нігтів 2016. Мигдалеподібні

long_almond_nail

На довгих нігтях упевнено закріпилася мигдалеподібна форма. Довжина і форма таких нігтів дозволяє проявити увесь політ фантазії при створенні манікюру, тож рекомендована для творчих осіб, які завжди в пошуку прояву власної краси та індивідуальності.

Приєднуйтеся до сторінки у Facebook. Дізнавайтеся першими про найцікавіші новини краси, здоров’я, моди, стилю та життя зірок!