Тренди 2016. Приміряємо в’язаний манікюр

sweater_nails_2

В’язані шарфи, в’язані светри, а тепер ще й в’язані нігті! Шерстяна в’язка, яка асоціюється із теплом і затишком, цієї зими перетворилася на манікюрний тренд.

Узимку нам так хочеться з ніг до голови закутатися у теплі в’язані речі, тож не дивно, що ця тенденція поширилася і на нігті. Останній манікюрний тренд пропонує нігтям вдягнутися у власні светри, а точніше у в’язаний манікюр.

Світові трендсери підхопили новинку року і вже розтиражували в’язаний манікюр на своїх нігтях. Ви можете взяти з них приклад і прикрасити в’язаним манікюром один ніготь на руці, щоб закцентувати на дизайні, або ж підкреслити дизайн кожного нігтя іншим кольором. Найпрогресивніші модниці прикрашають кожен ніготь різною в’язкою та різним кольором, задля максимального привертання поглядів до нігтів. Тут усе залежить від вашої фантазії та сміливості!

sweater_nail_1

Щодо кольорів светра на ваших нігтях, жодних обмежень не існує, утім стилісти надають перевагу пастельним тонам, які ми звикли бачити на зимових речах: сірим, бежевим, білим, чорним.

sweater_nail_5

В’язані нігті також можна чудово поєднати з іншим манікюрним трендом – срібними чи золотистими блискіткам. Уже сам по собі такий манікюр може бути яскравим аксесуаром до вашого одягу.

sweater_nail_4

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Щоб створити в’язаний манікюр, необхідно спершу суцільно покрити ніготь гелем і опісля за допомогою інструменту відтворити на ньому в’язану текстуру. Якщо у вас достатньо вправності та вміння користуватися гелем, цей манікюр можна зробити в домашніх умовах, але все ж таки це справа нелегка. Тож, аби досягти акуратного ефекту, краще звернутися до майстра манікюру.

sweater_nail_3

Незалежно від того, який дизайн ви оберете, щоб виразити себе, в’язаний манікюр – це чудовий спосіб розпочати тиждень із піднесеним настроєм і вразити усіх навколо себе.