Наймодніша зачіска 2016 року

kolazhi

Хто б міг подумати! Усім звична зачіска пучок визнана наймоднішою цієї зими. Зручність і мода об’єдналися, щоб по-новому подивитися на всім звичний пучок на голові.

Модні тренди часто приходять на подіум із вулиці. Дизайнери шукають натхнення в побаченому на вулиці і переносять це у свої колекції. Однак ніхто й не сподівався, що до трендів потрапить і пучок. Зачіска, з якою ми ходимо в магазин, в спортзал і на пляж, вийшла тепер і на подіум.

Причина цього дуже проста, пояснюють стилісти. Мода змінюється так само стрімко, як і наше життя навкруги. Ось чому на гребені модної хвилі опиняється все, що можна зробити швидко й зі смаком. Зачіска, яку легко створити своїми руками за лічені секунди без додаткових засобів, виходить на перший план.

Окрім того, традиційний пучок надає його власниці молодого, модного та свіжого вигляду. Дівчина відкриває обличчя світу, тим самим показуючи свою сміливість і відвагу бути самою собою, – так трактують цю зачіску дизайнери.

marc_jacobs

Marc Jacobs

Найбільш актуальні варіанти пучка є відображенням простоти і комфорту, тож створюються максимально просто і природньо. Та навіть в офісному костюмі ви можете дозволити собі легку розтріпаність у зачісці, яка все ж підкреслить її елегантність. Взірцем може слугувати показ Vera Wang.

vera_wang

Vera Wang

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Якщо ж ви не обмежені дрес-кодом, перед вами відкрита уся різноманітність неакуратності. Волосся можна зав’язати у вузли, різноманітні петлі, витягувати із пучка окремі пасма і зав’язувати його з різних боків голови і на різній висоті. Для фіксації такої зачіски вам знадобиться лише лак.

fendi

Fendi

Із денної розтріпаності легко можна створити вечірній варіант. Якщо підібрати волосся наверх, це відкриє шию і зробить її візуально довшою. Таку зачіску можна прикрасити ефектною брошкою або навіть кількома, як це роблять дизайнери.

chanel

Chanel

dolcegabbana

Dolce & Gabbana

А найголовніший подарунок, який ми отримали від дизайнерів – це розуміння того, що навіть із простим пучком ми можемо і повинні бути красунями щодня.