Покупки, без яких не обійтися цієї зими

wintershopping

Як ви бажаєте пережити зиму: замотатися шарфом по очі й рахувати кожен день до її закінчення? Чи бути красунею кожного дня і насолоджуватися усіма зимовими радощами і святами? Якщо ви обираєте другий варіант, дізнайтеся, які зимові покупки стануть необхідними для вашого вигляду і настрою.

oblychia_vzymku2

Покупки для обличчя

Обличчя – перше, що зустрічає на собі холод, колючий сніг та удари вітру. І якщо інші частини тіла дбайливо вкриті одягом, то обличчя вкрите лише тоненькою природною гідроліпідною плівкою, яка захищає шкіру від висихання. Тож саме обличчя взимку потребує найбільшого захисту, аби не допустити на ньому сухості шкіри, лущення та навіть тріщинок.

Ваші дії:

придбайте зимовий крем із насиченою текстурою та високим вмістом жирів. Орієнтуйтеся на позначки «зимовий крем», «бар’єрний крем», «захисний крем». Наносьте його на чисте обличчя щоранку за 15-20 хв. до виходу з дому. У сильний мороз використовуйте крем щоразу упродовж дня, коли виходите із приміщення на вулицю.
volossia_zyma2

Покупки для волосся

Волосся не менш ніж шкіра потребує взимку зволоження і відновлення. Перебуваючи під шапкою, корені волосся швидше жирніють, проте кінчики волосся, які виставлені на холод, стоншуються, січуться і ламаються.

Ваші дії:

взимку для волосся знадобиться відновлювальний шампунь, який дбайливо очистить і потурбується про волосся. Придбайте інтенсивну відновлювальну маску для волосся, яку наносьте по всій довжині й на кінчики, уникаючи коренів волосся. Якщо ви постійно сушите волосся феном і вкладаєте його праскою чи плойкою, не забудьте про термозахисний спрей, який обволікає кожну волосинку й цим захищає її від пересушування.
ruky_vzymku

Покупки для рук

Із настанням холодів шкіра на руках інтенсивно висушується. На дворі в нас постійно виникає потреба зняти рукавички, тож руки обвітрюються і мерзнуть. Прийшовши із холоду в приміщення, ми миємо руки теплою водою, чим створюємо контрастний температурний перепад. У результаті маємо на руках посушену й полущену шкіру та червоні обвітрені суглоби.

Ваші дії:

захистить ваші ручки взимку лише якісний жирний відновлювальний крем. Користуватися ним слід кілька разів на день: вранці, ввечері перед сном і бажано після кожного миття рук. Ваші ручки знову стануть м’якими та ніжними.

Нехай ваша шкіра, волосся та руки будуть красивими цієї зими!