Кому потрібне нарощування вій

lashes_ava

Кожна жінка мріє про довжелезні вії, які ефектно обрамляють око, роблять погляд глибоким і чарівним. Якщо раніше досягти ефекту густих і довгих вій можна було лише за допомогою туші, то тепер альтернативою стала процедура нарощення вій. Кому і навіщо потрібні нарощені вії читайте в нашому огляді.

lashes_puchky

Кому потрібні нарощені вії

Досягнення сучасної косметології стали справжнім порятунком для тих, кого природа обділила власними віями. Тож нарощені вії стануть у нагоді:

– тим, у кого від природи маленькі й рідкі вії

– тим, у кого колір вій надто світлий і невиразний

– тим, хто бажає скорегувати форму ока за допомогою вій

– тим, хто не бажає щодня малюватися, але прагне виглядати «при макіяжі»

– тим, хто хоче створити ефект артистичного гриму для особливої події

«Щоденник красуні» – сайт про жіночу красу і добре самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

lashes_event

Види нарощування вій

Існує кілька видів нарощування вій. Це залежить і від кольору штучних вій, від їхньої довжини та сировини. За розміром штучні вії бувають короткими, середніми та довгими. За кольором – коричневими або чорними.

Довжину вій підбирає майстер, орієнтуючись на вашу індивідуальність та побажання. Якщо ви бажаєте наростити вій для особливої події чи вечірки, можна зробити вибір на користь довгих «пухнастих» вій. Але для повсякденного життя варто обирати вії середньої довжини, які підкреслять і розкриють око, але не створять ефекту надмірної «пухнастості».

Обираючи між натуральними і синтетичними штучними віями, слід орієнтуватися на свої бажання і можливості власного гаманця. Синтетичні значно дешевші, але якщо така штучна вія впаде в око, може виникнути алергічна реакція.

Клей для вій буває прозорим або чорним. Чорний використовують у тому випадку, якщо хочуть створити на повіці ефект підводки.

Читайте також на krasainfo.com

5 ознак доглянутої жінки
lashes_naroschennia

Як нарощують вії

Суть процедури нарощування вій у тому, що до ваших справжніх вій або до повіки прикріпляються штучні пучки. Самому зробити таку процедуру дуже складно, оскільки вона потребує немалих навиків. Тому краще за все звернутися за нарощенням вій до професійного майстра.

У руках професіонала ви будете убезпечені від пошкодження і випадіння власних вій.

Сама процедура проста і безболісна. Спершу із повік знімається весь макіяж, основа вій знезаражується спеціальним розчином. Після цього майстер підбирає пучки вій, які приклеює до повіки, рухаючись від внутрішньої сторони ока до зовнішньої. Така технологія називається пучковим нарощення вій, і завдяки їй можна не хвилюватися, що штучні вії випадуть разом із власними, оскільки пучки приклеюються до повіки, а не до власних вій.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Існує також процедура поштучного нарощення вій. Майстер приклеює штучну війку до вашої власної за допомогою смоли або спеціального клею. Цей спосіб нарощення дає максимально природній ефект, без натяку на грим. Вії виглядають природніми, відростатимуть і відпадатимуть разом із вашими власними. Не варто боятися, що всі штучні вії відпадуть в один момент, оскільки ваші власні вії замінюються поступово, і ви можете час від часу робити корекцію. Як правило, за один сеанс нарощують 60–100 штучних вій.

Читайте також на krasainfo.com

Як доглядати за обличчям весною

Як зняти нарощені вії

Позбутися штучних вій доволі просто і можна це зробити самостійно вдома. Для цього потрібно намазати на ніч повіки оливковою олією. Жир роз’їсть клей, яким кріпляться штучні вії, і ви зможете зняти їх без проблем.

Читайте також на krasainfo.com

Як допомогти втомленим від комп’ютера очам
lashes_sleep

Як доглядати за нарощеними віями

Після відвідин салону неможна терти або мочити очі, слід дочекатися повного висихання клею. Зате на наступний день можна жити із нарощеними віями, як з рідними. Щоби штучні вії прослужили вам довше, дотримуйтеся правил догляду за ними:

– обережно мийте очі, не тріть їх надто сильно;

– не використовуйте засоби для зняття макіяжу на жирній основі, жир роз’їдає клей для вій;

– не спіть обличчям у подушку, інакше всі вії залишаться на ній;

– до моменту повного випадіння штучних вій ви будете розчаровані своєю зовнішністю і сумуватимете за своїми пишними та густими віями. Тож пам’ятайте, може трапитися так, що без нарощених вій ви уже не уявлятимете собі життя.