Як доглядати за обличчям весною

help_skin_spring_ava

Ласкаві весняні дні швидко звільняють нас від теплих курток та об’ємних шарфів. Хочеться зустрічати весну свіжою та оновленою. Цього ж бажає і наше обличчя. Дізнайтеся, як відновити шкіру після зими та доглядати за обличчям весною.

Весна – час легкості в одязі та у самопочутті. Час, коли ми закохуємося і розкриваємо свою жіночність. Час, коли ми скидаємо із себе все зайве і максимально оновлюємося. Такої ж легкості та оновлення потребує шкіра обличчя, адже весняний догляд за обличчям повністю відрізняється від зимового.

За час холодів верхні шари шкіри стали тонкими й дряблими. Відсутність сонячних променів зробила обличчя сірим та тьмяним. Свій негативний вклад внесло й центральне опалення, оскільки сухе повітря в приміщеннях дуже витягує вологу із клітин. Щоби відновити шкіру обличчя після такої нелегкої для неї зими, прислухайтеся до наших рекомендацій.

Як доглядати за обличчям весною. Ретельно очищати

face-skrab

Ретельне очищення необхідне, щоб видалити всі мертві клітини й відкрити доступ кисню до глибоких шарів шкіри. Усі жирні та густі креми, якими ви користувалися взимку, накопичувалися у порах шкіри. Взимку вони добре справлялися зі своєю функцією захисту від вітру та морозу, але навесні їхній надмір став причиною сірого кольору обличчя. Щоби позбутися сірості й тьмяності, почніть з грамотного очищення шкіри.

Вам знадобиться: Скраб для обличчя

Скраб для обличчя слід використовувати 2–3 рази на тиждень, щоби видалити всі мертві клітини й глибоко очистити пори від забруднень. Також замість жирного молочка для очищення надайте перевагу легким гелям та пінкам для вмивання. Таким чином ви видалите всі забруднення й підготуєте шкіру до нанесення крему.

Читайте також

Готовність до весни №1: Домашні spa-процедури

Як доглядати за обличчям весною. Використовувати легкий крем

woman_face_cream

Навесні ви змінюєте не лише одяг з теплого на легкий, але й крем зі щільного зимового на легкий весняний. Весняний крем повинен бути максимально натуральним, без продуктів з високим вмістом жиру.

Вам знадобиться: Крем на основі алое вера, трав, фруктів та ягід

Обирайте крем, який легко всотуватиметься і не залишатиме жирної плівки на шкірі. Слід звернути увагу на креми з вмістом соку алое вера, відварами трав, екстрактами ягід та фруктів.

Як доглядати за обличчям весною. Тонізувати шкіру

face_ice_brik

Після довгої зимової сплячки нарешті час розбудити і душу, і тіло, і шкіру. Щоб повернути обличчю пружність, підтягнутість та здоровий вигляд, розпочніть активне тонізування.

Вам знадобиться: Кубики льоду з відварами трав

Ви легко зможете самостійно приготувати кубики льоду на основі чистої мінеральної без газу або відварів лікарських трав. Протирайте шкіру кубиками вранці та ввечері. Завдяки такій короткочасній дії холоду покращується кровообіг та пришвидшується обмін в клітинах шкіри, а ви одразу почуватиметеся свіжою та бадьорою. Через кілька днів ви неодмінно помітите, як шкіра стала більш пружною та підтягнутою.

Додатково скористайтеся тоніком, яким слід протирати шкіру після очищення і перед нанесенням крему, щоб підсилити його дію.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

Як доглядати за обличчям весною. Пити правильні напої

girl_water

Щоби швидко отримати здорову та сяючу шкіру, одного лише зовнішнього догляду не достатньо. Шкіра обличчя дуже потребує зволоження зсередини, адже все, що ми споживаємо, відображається у вигляді сухості та зморщок або здоров’я та сяяння. Перегляньте напої, які ви звикли вживати. Якщо бажаєте мати свіжу шкіру, відмовтеся від алкоголю, який негативно впливає на судини й спричиняє передчасне старіння шкіри. Замість кави надайте перевагу неміцному зеленому чаю без штучних ароматичних добавок.

Вам знадобиться: 2 літри мінеральної води в день

Найбільше ваша шкіра буде вдячна вам за мінеральну воду без газу, до восьми чашок в день. Чиста рідина зможе вимити забруднення зсередини із клітин й наповнити їх живильною вологою. А результат буде помітний уже через два тижні, за умови постійного й правильного пиття.

Читайте також

Що з вами зробив келих шампанського
alko_shampain