Зачіска в грецькому стилі (відео)

zachiska-v-greckomu-stili

Зачіска в грецькому стилі передбачає створення вільних завитків, що вкладаються різними способами. При цьому рекомендується відкрити лоб і обов’язково залишати пару недбалих пасем біля скул і ззаду, щоб створити ефект недбалості. Існують спеціальні пов’язки, стрічки і обручі, що допомагають більш повно втілити грецький образ.

Найбільш широкі можливості для експериментів відкриваються саме перед володарками довгого та середньої довжини волосся. Накрутивши його за допомогою плойки, бігудів або стайлера зі спеціальними насадками, можна братися за справу. Щоб завершити образ можна використати красиву велику шпильку або широкий ободок, прикрашений камінням або перлами, в залежності від підібраного вами одягу і тематики вечора.

Грецька зачіска з обідком – це класичний варіант, який користується найбільшою популярністю. Вона передбачає об’ємну укладку, тому волосся обов’язково потрібно спочатку накрутити, а потім збити. Спробуйте підібрати локони з боків і заплести тонкі кіски довжиною близько 5-7 см. Частину, що залишилася зібрати в хвіст і закріпити за допомогою невидимок, шпильок в різному порядку, щоб отримати ефект безладу, не позбавленого елегантності.