Мій полуничний результат

strawberry-face-mask_ava

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Привіт усім читачам та редакції «Щоденника красуні». Вперше вирішила спробувати застосувати на собі саморобні маски з інтернету і ось мій результат. Оскільки в мене жирна шкіра на обличчі, то першою моєю спробою була маска з полуницею та медом від вугрів та звуження пор. Стосовно вугрів, то ефект я не зауважила, але шкіра ніби стягнулася, і пори стали менш помітні. Хоча скажу, що навіть якби й не було ефекту, таку маску варто зробити лише тому, що вона настільки приємна для шкіри і запашна, що просто не знаю, як передати словами. Тим більше, що полуниця росте у мене на городі, то приготування такої маски не викликало у мене труднощів у приготуванні і не забрало багато часу. Переглянула я й інші рецепти масок на сторінці «Щоденника красуні» – буду пробувати. Про ефективність масок обов’язково розкажу іншим читачам.

Також хочу сказати дякую редакції сайту за те, що ваші статті та рецепти близькі практично усім жінкам та дівчатам, тому що в них йдеться не про захмарні речі і диводорогі складники для приготування тієї чи іншої маски, і ми всі можемо собі це дозволити.

Марічка

м. Тернопіль

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.