Тренди 2016. Модні сонцезахисні окуляри весни та літа

sunglasses_ava

Як тільки сонце починає пригрівати сильніше, необхідним аксесуаром для кожної жінки стають сонцезахисні окуляри. Ми пропонуємо огляд найбільших трендів сонцезахисних окулярів 2016 прямо з модних подіумів.

Модні сонцезахисні окуляри весни та літа 2016 стають не просто аксесуаром, а головним акцентом образу. Незвичні форми оправ, кольорові лінзи і виразні форми сонцезахисних окулярів виходять на перший план і роблять ваш стиль цього літа. Основний акцент дизайнери змістили на мистецьких формах літніх окулярів, завдяки чому мінімалізм у літньому макіяжі компенсується максималізмом того, що ви носите на обличчі – від прикрас до окулярів. Основною причиною одягнути ці окуляри буде саме стильний вигляд, а не стільки захист від сонця, тож приготуйтеся до сезону захопливих поглядів.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри оверсайз

oversized_sunglasses

Великі сонцезахисні окуляри – ось головна тема, якої варто дотримуватися модницям цього сезону. Навіть, якщо ви любителька крихітних окулярів, не відставайте від тренду і приміряйте окуляри оверсайз. Тим паче, що цей тренд має всі підстави залишитися і на наступний сезон.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри котячі очі

cat_eye_sunglasses

Ще один потужний тренд сонцезахисних окулярів – це окуляри котячі очі. Вони не такі великі, як попередні. Проте, у цих окулярах вдало поєднуються дві модні форми: кругла і видовжено котяча, що надає цим окулярам абсолютно нового вигляду.

«Щоденник красуні» – це жіночий сайт про красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Геометричні сонцезахисні окуляри

geometric_sunglasses

Якщо вам більше подобаються квадратні форми окулярів, аніж круглі чи котячі очі, цього сезону ви у виграші. Marni та Costume National запропонували такі окуляри, які обов’язково припадуть до смаку любителькам геометричних форм. Геометричні сонцезахисні окуляри продовжують всесвітній тренд ІТ-винаходів, тож квадратні, п’ятикутні чи фантазійні форми тепер на піку популярності.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри авіатори

aviator_sunglasses

Розкішні окуляри авіатори можна було повсякчасно побачити на модних подіумах і лише дивуватися, наскільки фантазійно дизайнери обіграли класичну форму. Продовжуючи тренд окулярів оверсайз, авіатори закривають собою практично половину обличчя, акцентуючи на цікавій оправі або навпаки на різноколірних лінзах.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Модний макіяж очей весни та літа

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри з прикрасами

sunglasses_with_embellishments

Прикраси, прикраси і ще раз прикраси… Їм мало місця на шпильках для волосся, біжутерії та одязі. Тепер вони ще й на окулярах. Черпайте натхнення для власних образів. Зверніть увагу, наприклад, на ці окуляри із мереживною хвилею зверху на оправі або окуляри з соковитими черешнями, як у Dolce & Gabbana.

Читайте також на krasainfo.com

10 класних і легких способів прикрасити волосся

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Лінзи неправильної форми

sunglasses_with_irregular_frames

Лінзи різноманітних кольорів уже стали звичними, але лінзи різноманітної форми – це нове слово в окулярах від дизайнерів. Серця, зірки, крила метелика і надщерблений місяць – усі ці форми знайшли своє втілення в окулярах з лінзами неправильної форми. Зауважте, що навіть в одній оправі можуть поєднуватися дві різні форми, як це представлено у Giamba.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри щити

shield_sunglasses

Квадратні, але не зовсім, ці форми окулярів нагадують собою щит, покликаний закрити ваше обличчя наглухо або навпаки відкрити очі. Окуляри від Ralph Lauren нагадують собою щільні забрала, за якими ніхто не побачить, що у вас в очах. Тоді, як окуляри-щити від Emilio Pucci та Felder Felder дозволяють іншим бачити ваші очі за ледь забарвленими лінзами. Модна порада від дизайнерів: підберіть помаду під тон оправи – до коричневої пасуватимуть яблучні губи, а до блакитно-прозорої – ніжний рожевий блиск.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Наймодніші макіяжі для губ цієї весни

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри з темними лінзами

sunglasses_with_dark_lenses

У польоті своє фантазії дизайнери все ж не забули, що сонцезахисні окуляри покликані, перш за все, захищати від сонця. Тож окуляри із темними, непробивними для сонячних променів лінзами, виконані в ультрамодному стилі, стануть вашим вкладенням 2-в-1: і стильні, і справді захисні.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри з прозорим склом

sunglasses_with_transparent_lenses

Деякі модні сонцезахисні окуляри весни-літа 2016 важко назвати сонцезахисними, адже їхні лінзи абсолютно прозорі або ж світло-персикового кольору. Основна привабливість таких окулярів у їхніх атрактивних оправах, кожну з яких можна вважати за витвір мистецтва і підбирати до гардеробу за смаком.

Читайте також на krasainfo.com

Весільна мода 2016. 8 образів наречених прямо з подіумів

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Дзеркальні окуляри

sunglasses_with_reflective_lenses

Цікавий тренд, який з’явився на модних показах, це окуляри із дзеркальними лінзами, які можна використовувати і як дзеркало, і як окуляри зокрема. Цей тренд відобразився на всіх модних формах окулярів цього сезону: у Chanel дзеркальними стали окуляри-забрала, у Fendi – дзеркальні авіатори, а в Carolina Herrera – дзеркальні круги.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Окуляри з жовтими лінзами

sunglasses_with_yellow_lenses

Посеред насичено-темних та цілком прозорих лінз для окулярів знайшлося місце і жовтим лінзам, які виділилися в окремий тренд. Жовті лінзи чудово виглядають на круглих формах та окулярах оверсайз, й ідеально пасують, якщо підібрані до одягу.

Читайте також на krasainfo.com

Вишиванка в тренді! 70 сучасних вишиванок і прикрас від українських дизайнерів

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Кольорові оправи

sunglasses_with_colorful_frames1

Дівчина, яка не боїться експериментувати із модними трендами, завжди буде в центрі уваги. А в окулярах з кольоровими оправами цього легко досягнути. Стилізовані авіатори, п’ятикутники чи котячі очі у яскравій оправі перетворять вас на справжнього модного прибульця.

Модні сонцезахисні окуляри 2016. Футуристичні окуляри

futuristic_sunglasses

Якщо вам подобаються футуристичні речі з гострими формами, тренди сонцезахисних окулярів весни-літа подарують вам по-справжньому круті й модні окуляри, про які можна тільки мріяти. У той час, як лідируюча позиція залишається за великими окулярами та окулярами з прикрасами, ми також можемо носити окуляри з чистими лініями футуристичного світу, доповнені оправами в 3D дизайні та чорними лінзами від Marco de Vincenzo.