Що не подобається чоловікам у жінках

Чого хочуть жінки? Звісно, подобатися чоловікам! І для досягнення цієї мети вони можуть провести не одну годину перед дзеркалом. Але не все, що є модним і трендовим, виглядає привабливо в чоловічих очах. Дізнайтеся, що найбільше не подобається чоловікам в жінках.

1. Чоловікам не подобається. Яскрава помада

brigth_lipstick

Яскраво нафарбовані губи виглядають спокусливо й здалеку привертають до себе увагу. І це, звичайно, плюс. Однак мінус у тому, що яскрава помада часто вимазується і всюди залишає свої сліди. Ось саме цей аспект і не подобається чоловікам.

Читайте також на krasainfo.com

Які жінки найбільше подобаються чоловікам

2. Чоловікам не подобається. Довгі акрилові нігті

long_nails2

Власниці коротких нігтів завжди мріють, щоб зробити їх довгими й ефектними, тож вдаються до нарощення за допомогою акрилу. Іноді у своїх стараннях жінки переходять межу між красою та надмірністю. Надто довгі нігті з кричущим манікюром не надають образу жіночності, а навпаки спотворюють його.

3. Чоловікам не подобається. Джинси і шорти з завищеною талією

high_shorts

Один з трендів останніх років – це завищена талія на джинсах та шортах. До цього тренду також потрібно підходити з почуттям смаку. На невиграшній фігурі така модель може виглядати просто старомодно. Тож шортики з завищеною талією можуть дозволити собі лише власниці ідеальної фігури та відмінного стилю. Проте, не слід впадати в крайнощі іншого тренду – джинсів із надмірно заниженою талією. Нижня білизна чи зайві сантиметри оголеного тіла поверх брюків створюють відразливе видовище.

Читайте також на krasainfo.com

5 ознак доглянутої жінки

4. Чоловікам не подобається. Надто високі підбори

high_heels

Туфлі на високих підборах – це красиво, і навіть дуже красиво, коли дівчина йде на них впевненою летючою ходою. І зовсім інша справа, коли з кожним кроком вона хитається і спотикається. Здається, що бідолашна от-от упаде чи вивихне собі ногу. Неприємне видовище для чоловічих очей.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

5. Чоловікам не подобається. Нечесане волосся

messy_hair

Легка недбалість у зачісці й нечесане волосся – це різні речі. У першому випадку – це вияв смаку й обізнаності з трендами, у другому – власної ліні та неохайності. Повірте, чоловіче око тонко вловлює різницю у вашій зачісці.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Наймодніші зачіски та стрижки весни-літа 2016

6. Чоловікам не подобається. Об’ємні светри

sweter_oversize

Об’ємні светри або одяг оверсайз – це також один з модних трендів, який облюбували дівчата. Справді, в просторий светр так приємно загорнутися і відчути його теплі обійми. Проте чоловікам подобається все, що підкреслює жіночий силует, а об’ємні речі роблять протилежне.

7. Чоловікам не подобається. Надто темні брови

black_eyebrows

Акуратні підведені брови надають жіночому обличчю доглянутого й завершеного вигляду. Проте не всі дівчата досконало опанували мистецтво підведення брів і часто впадають у дві крайнощі. Перша – це цілковите видалення волосків на бровах, а друга – це надмірне підведення брів фарбою чи олівцем. Чоловікам завжди подобалася і подобається природність у жіночому образі, а не клоунеси з цирку.

Читайте також на krasainfo.com

Принцеса чи простолюдинка. До якого типу жінки належите ви?

8. Чоловікам не подобається. Туфлі з гострими носами

sharp_shoes

Туфлі з гострими носами – дуже ефектний вибір модниць, які бажають додати своєму образу родзинки і певної гостроти. Утім, загострені носи можуть бути травматичними для навколишніх, якщо когось випадково ними зачепити. Тож туфлі з гострими носами можуть дозволити собі лише впевнені у своїх рухах модниці.