Підбірка наймодніших круглих окулярів

01_krugli_okulary_2017

У 2017 році круглі сонцезахисні окуляри стануть гарячої тенденцією. Вони ретро, надзвичайно симпатичні і прекрасно доповнюють ваш улюблений зовнішній вигляд без додаткової потреби в аксесуарах.

Спеціально до «курортного сезону», ось список круглих сонцезахисних окулярів для жінок, що виглядають справді круто!

Круглі сонцезахисні окуляри Rose & Gold

1_krugli_okulary

Ці шикарні сонцезахисні окуляри є частиною співробітництва Лінди Фарроу з Dries Van Noten. Окуляри дуже нагадують класичні круглі сонцезахисні окуляри, аж до рами і кольору, і ідеально вписуються як остаточний аксесуар, котрий вам потрібен, аби довершити зовнішній вигляд. Вони ідеальний баланс між простим і казковим.

Тотальне Ретро

2_krugli_okulary

Крістофер Кейн вирішив просто щосили і відтворити класичні круглі сонцезахисні окуляри. Ширина рамок просто додала їм більше колоритності.

Сонцезахисні окуляри із верхнім проводом

3_krugli_okulary

Жіночі круглі сонцезахисні окуляри Yohji Yamamoto рік використовують більш сучасний підхід до ретро-стилю. Лінзи злегка дзеркально відображені сірим відтінком, верхній провід (над носоупорами) став матовим, де в іншому випадку очікувалося, що провід буде металево-блискучим. Модернізм у ретро стилі – ось що робить ці круглі сонцезахисні окуляри такими класними для 2017 року.

Сонцезахисні окуляри з круглою рамкою

5_krugli_okulary

Ці сучасні дзеркальні сонцезахисні окуляри для жінок змусять вас виглядати круто і шикарно. Розроблений Illesteva, вони представляють собою італійський дизайн з тонкими золотими рамами що описують лінзи більш товстою чорною рамкою, що охоплює верхню половину окулярів. Все це об’єднується, щоб створити ці круті круглі сонцезахисні окуляри, які будуть тримати вас на тренді в сучасному стилі.

Сонцезахисні окуляри Steampunk Goggle

6_krugli_okulary

Це суміш стилю чоловічих круглих окулярів із 1960-80-х років, у поєднанні із таким модним зараз стилем стімпанк. Для жінок найкраща варіація – стильні червоні відтінки.

Просто круглі сонцезахисні окуляри

7_krugli_okulary

Як можна бажати більшого, ніж ці прості, але стильні окуляри, що створила Вікторія Бекхем? Вони являють собою тонкі металеві рами, причому простота є найпомітнішою особливістю. Лінзи повністю відображають ультрафіолетові промені, тому вони прості, шикарні і практичні для щоденного використання.

Сонцезахисні окуляри із золотим покриттям

9_krugli_okulary

Багато з наших круглих сонцезахисних окулярів орієнтовані на колір рамки – ці золоті лінзи насправді досить унікальні для жіночих круглих сонцезахисних окулярів. Spektre створила ці виключно мінімальні сонцезахисні окуляри, використовуючи тільки тонкий дротик у верхній частині носового моста.

Круглі сонцезахисні окуляри «котяче око»

10_krugli_okulary

Рамка окулярів оформлена у вигляді невеликого котячого ока. Створені Bottega Veneta, ці відтінки повинні бути легкими, забезпечуючи при цьому повний захист від ультрафіолетових променів.

Класичні круглі сонцезахисні окуляри

13_krugli_okulary

Ці туманні сонцезахисні окуляри класичні, у ретро стилі, з напівматовою обробкою. Прості, тонкі металеві рами і димчасто-прозорий колір лінз роблять їх дуже зручними у виборі до них одягу. Розроблені окуляри Elizabeth & James.