Модний одяг Осінь 2017

31 July, 2017 7411
trendy_osin_2017.jpg (175.82 Kb)

Осінь 2017 обіцяє бути цікавою для всіх, хто слідкує за світом моди. Ми поглянули на подіуми світу, та підмітили цікаві тренди в одязі, котрі запропонували нам найвідоміші модельєри та дизайнери світу!

Аргіль

1_argyle.jpg (58.2 Kb)

Один із наймодніших трендів 2017 року - Аргіл. Це така вінтажна форма одягу, котра наче "випала із часу". Светри та шкарпетки - це та зона, котра особливо популярна для Аргілу на осінній сезон 2017. У центрі уваги знаходиться кардиган в темно-червоних тонах.

V-подібні лінії

2_v-podibni_polosy.jpg (61.35 Kb)

Традиційний тренд на подіумах моди у 2017 році. Дуже цікаво виглядають кольорові полоси у формі літери V із різними розташуваннями. Особливо цікавою є модель Camo.

Фріндж

4_fringe.jpg (93. Kb)

Фріндж - один із "богемних" трендів сезону осінь 2017.

Крістофер Кейн деталізувавлінію б'юсту та плечей, що виглядає дуже елегантно

.

Урбаністичний Камуфляж

5_urbanistychny_kamuflyage.jpg (82.01 Kb)

Камуфляж - взагалі дуже популярний тренд у 2017 році. Але Versache та Нілі Лотан представили модернізований, сучасний погляд на мілітарі-тренд.

Верхній одяг - шуби та пальто

6_verhniy_odjag_shuby_i_palto.jpg (61.35 Kb)

Шуби та пальто - зараз на піку моди. Зверніть увагу на роботи Прада та Робюерто Каваллі. Вони дотримуються трохи "дикого" стилю, але при цьому не забувають про елегантність. Адже саме так і має виглядати хутро на жінці.

Практичне Хакі

10_praktychne_haki.jpg (65.35 Kb) Утилітарний стиль, схоже, знову набирає обертів у світі моди. Як би там не було, відтінки Хакі були на всіх подіумах світу. Особливо відмітились тут Майкл Корс та Хлоя.

Татків капелюх

11_tatkiv_kapeluh.jpg (64.95 Kb)

Чоловічі капелюхи потрапили в тренди моди сезону Осінь 2017. Чоловічий капелюх простий, проте доречний для будь якого костюму, личитиме будь якій жінці та додасть їм нотку невинності.

Особливо цікаві моделі представили Dior та Miu Miu.

Хутро

12_hutro.jpg (67.13 Kb)

Іще трішки "хутряних трендів". Деякі модель'єри вирішили розфарбувати хутро, деякі залишились вірним природному вигляду хутра. Але так чи інакше, такий одяг був присутній на показах мод. Каваллі був одним із найвідданіших шанувальників хутра. На кожному показі мод, де були представлений одяг Каваллі, мала б бути хоча б одна модель із хутряним одягом.

Малюнки тварин

13_malunky_tvaryn.jpg (82.26 Kb)

Відбитки лапок котів - це вже вчорашній день. Сьогодні модель'єри приділяють увагу різноманітним тваринкам. Гуччі взагалі, практично взяли малюнки (ледь не фото) тварин, та помістили їх на хутряний одяг.

Графічне перезавантаження

15_graphichne_perezavantagennja.jpg (78.33 Kb)

На подіумах мод деякі костюми набирали таких кольорів та форм, що виглядали більш вінтажними, ніж того очікувалось. Так чи інакше, схоже, це спрацювало.

Полоси усюди

16_polosy_usudy.jpg (67.77 Kb)

Полоси всіх варіантів та розмірів були присутні всюди, куди не глянь! вони просто поглинули подіуми мод на сезон осінь 2017.

Соні Рікіель поєднав хутро з червонуватим платтям та синьою смугою, а Торі Берч грав з спрямованими смугами в міні-варіанті.

Кардигани

17_kardygany.jpg (56.85 Kb)

Хто не любить хороші, затишні кардигани? Вони підходять навіть для звичайного домашнього відпочинку.

Червоні Костюми

18_chervoni_kostumy.jpg (58.27 Kb)

Кожен потребує хорошого костюму. На порозі осені 2017 такими костюмами стануть саме Червоні Костюми! Блейзери та ґудзикові костюми - немає значення чому ви надаєте перевагу, червоний - він усюди.

Назад у сорокові

22_nazad_u_sorokovi.jpg (76.22 Kb)

Зараз модельєри все частіше звертаються до минулого, аби створити щось нове у теперішньому. Для осені вони звернулись до 40-х.

Довге плаття на кожен день

29_dovge_plattia_na_kogen_denj.jpg (75.05 Kb)

Ми звикли, що довгі, шикарні плаття - це прерогатива вечірок та вишуканих подій. Але тепер нам кажуть, що варто ламати стереотипи, вдягати хороше плаття, та носити його із будь якої нагоди чи без неї.

Чиста скромність

30_chysta_skromnist.jpg (67.77 Kb)

Скромний, милий одяг мусить мати місце на показах мод. Версаче продемонстрував спокусливий, але скромний підхід до цієї тенденції, використовуючи безліч крутого яскравого бісероплетіння, накладеного поверх ніжної тканини, щоб закрити певні області.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали
Манікюр, зачіски, мейкап