Окуляри весна – літо 2017 року

spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_yellow_lenses

Тенденції моди сезону манять в сторону контрастів, тому окуляри весна – літо 2017 року достатньо цікаві та гламурні. Для насолоди сонячним промінням протягом весни – літа 2017 року всі типи окуляр модернізували.

2017 рік сповнений несподіваних тенденцій моди. Тому кожен зможе підібрати собі пару окуляр, які стануть улюбленими. Ними можна навіть буде похвалитись, цей аксесуар гарно підкреслить риси обличчя. Ви обов’язково щось підберете для себе.

spring_summer_2017_eyewear_trends_statement_sunglasses

Окуляри весна – літо 2017 року. № 1 Ідеальна заявка.

Ідеальна заявка. Стиль фанк. Фанк квіти. Фанк форми. Товсті колісні диски у повністю прозорих оправах. Великогабаритні жовті специфікації додадуть яскравості у стиль. Кулер блюз також знайдуть своє місце з чіткими контурами та очима кішки.

Окуляри Весна – літо 2017 року великі та сміливі. Лінзи у формі метелика з тонкою оправою та вушками з металевого дроту. Gucci презентує фіолетові лінзи і низьку посадку котячих очей.

spring_summer_2017_eyewear_trends_aviator_sunglasses2
spring_summer_2017_eyewear_trends_aviator_sunglasses1

Окуляри весна – літо 2017 року. № 2 Авіатори

Авіатори були в тренді досить довгий час. Ці окуляри будуть актуальні й надалі. Спалені помаранчеві лінзи, бузкові відтінки та іноді кавер-версії на окуляри авіатор.

spring_summer_2017_eyewear_trends_oversized_sunglasses2
spring_summer_2017_eyewear_trends_oversized_sunglasses1

Окуляри весна – літо 2017 року. № 3 Великогабаритні

Останнім часом були в тренді малогабаритні окуляри, протягом кількох сезонів вони доповнювали образ. На заміну приходять великогабаритні окуляри. І ще протягом кількох сезонів вони будуть тішити нас своєю присутністю та доповнювати і підкреслювати стиль.

spring_summer_2017_eyewear_trends_glittering_sunglasses

Окуляри весна – літо 2017 року. № 4 Блиск

Окуляри весна – літо 2017 року ігристі та блискучі, їх важко не помітити. Gucci пропонує чорну оправу. Геометричні сонцезахисні окуляри, вони не габаритні, декоровані блискучим камінням, аплікаціями, круглі жовтуваті лінзи.

spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_colorful_lenses2
spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_colorful_lenses1

Окуляри весна – літо 2017 року. № 4 В усіх кольорах

Сині та жовті посідають особливе місце, проте є і рід інших, яскравих кольорів. Червоні та рожеві, бузкові та фіолетові. Світлозелена подвійна оправа з жовтими лінзами для підняття гарного настрою.

Світло-персикові метелики від Roberto Cavalli для літа 2017 року постараються розігріти інтригу у світі моди. Прозорі скла, які мають срібну оправу з цікавими стразами доповнять силует загадковістю.

spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_double_wire_rims

Окуляри весна – літо 2017 року. № 5 Подвійні оправи

Допоможуть виділитись у натовпі та бути у тренді окуляри з подвійними дисками з дроту. Прозорі лінзи з прикольними дротяними оправами від Byblos Milano. Також гарно поєднуються з цими оправами жовті лінзи.

spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_geometric_frames2

Особливо весною різнокольорові лінзи будуть диктувати моду.Авіатори з подвійною оправою з дроту лілового кольору це щось неймовірне. Ще абсолютно круглі лінзи від Andrew GN допоможуть зробити акцент на інших аксесуарах з гардеробу. При цьому повністю та гармонійно окуляри доповнюють його.

spring_summer_2017_eyewear_trends_sunglasses_with_geometric_frames1

Окуляри весна – літо 2017 року. № 6 Цікава геометрія

Нестандартні геометричні окуляри. Палений апельсин майже п’ятикутної форми в Marni, мідний Hued Prada проект. Синій тонований метелик Marco De Vincenzо. Оригінальні метелики Dolce & Gabbana.

spring_summer_2017_eyewear_trends_round_sunglasses3
spring_summer_2017_eyewear_trends_round_sunglasses3_2
spring_summer_2017_eyewear_trends_round_sunglasses1

Окуляри весна – літо 2017 року. № 7 Відкриті кола

Між очима кішки та авіаторами виступають ідеально круглі лінзи, з подвійними оправами або без них. Круглі окуляри у супер темних лінзах або звичайних світлих – представляють багато відомих дизайнерів Dries Van Noten, Acne Studios, і Еліс + Олівія.