Готовність до весни №3: Самомасаж

masage_ava

Настає третій тиждень наших домашніх процедур із курсу підготовки тіла до весни. Після ефективних spa-процедур та антицелюлітних вправ саме час взятися за самомасаж.

День за днем ми вдосконалюємо своє тіло до літнього сезону. І можна помітити, що прості, але регулярні зусилля дають вражаючий результат. Без витрат на салони краси та фітнес-клуби, лише завдяки домашнім вправам ми ведемо себе до бажаних форм.

Тепер, коли наше тіло підготоване spa-процедурами та антицелюлітними масками, настає час масажу.

Продовження. Початок читайте у статтях

Готовність до весни №1: Домашні spa-процедуриГотовність до весни №2: Целюліт прощавай!

Як освоїти самомасаж

samomasage

Щодня: Масаж рукавичкою або силіконовою щіткою

Ця процедура проводиться до або під час нанесення зволожувального крему чи лосьйону. Існують чіткі правила напрямку рухів – знизу вверх, справа наліво, всі лінії спрямовуються до серця. Жіночу ділянку з «апельсиновим покриттям» слід масажувати від колін до талії круговими рухами. Під час масажу відбувається лімфодренаж та тонізування, які сприяють зміцненню і вирівнюванню шкіри природним чином.

Важливо! Масаж повинен приносити лише задоволення. Ви вчитеся відчувати своє тіло, а це сприяє покращенню психологічного стану.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

masager3

Навесні масажі стають «номером 1» серед салонних процедур, оскільки загострюються всі хронічні захворювання. Але зробити якісний масаж можна і вдома за допомогою масажерів. Це вигідний вклад у здоров’я: масажери не дорогі, служитимуть тривалий час і допоможуть подолати не лише целюліт, але й помасажують стопи, шию, обличчя; знімуть напруження і втому, нададуть бадьорості. Обирайте універсальні моделі та уважно читайте інструкцію призначення.