Депіляція ніг

depilyaciya_nig

Мабуть, кожна з нас знає, що гоління – найпоширеніший, найбезпечніший, неболючий, але найменш ефективний метод депіляції. Ефект “гладких ніжок” після гоління зовсім нетривалий. Буквально через два дні (а в кого вже через добу) на дотик ноги вже не настільки гладкі, як ми бажали. Весною та влітку тема депіляція актуальна особливо.

Krasainfo пропонує переглянути найпоширеніші помилки, які ми допускаємо під час гоління ніг.

Гоління відразу в душі

Перша помилка, яку ми часто допускаємо – поспіхом приймаємо душ і голимо ноги. Потрібно приймати душ хоча б 15 хвилин, а тоді приступати до депіляції. В іншому випадку наші волосяні фолікули не встигають відкритися і волосся доволі жорстке.

Ранкова депіляція

Щоб ніжки залишились глядкими на довше, рекомендують депілювати їх наніч, а не вранці.

Депіляція без піни

В жодному разі не можна голити “сухі ноги”. Шкіру ніг потрібно зволожити і обов’язково нанести крем чи піну для гоління, в крайньому випадку можна скористатись кондеціонером для волосся. Таке гоління зволожить шкіру, та допоможе уникнути порізів. Не рекомендують використовувати мило, тому що воно недостатньо зволожує шкіру.

Цікаве відео на нашому каналі

Використання одноразових станків

Одноразовими станками зручно користуватись, особливо в екстрених ситуаціях, під час подорожей, відпочинку тощо. Але для постійного використання вони не підходять.

Догляд за станком

Щоб мати гарні доглянути та гладкі ноги, потрібно мати “доглянутий” станок. Потрібно після 8-10-го гоління змінювати лезо чи насадку. Старе чи тупе лезо може легко пошкодити шкіру, викликати подразнення та свербіж, занести бактерії, які згодом можуть спровокувати виникнення інфекції.

Гоління лише проти росту волосся

Вважається помилкою гоління лише проти росту волосся. Потрібно голити ноги в два етапи: спочатку в напрямку росту волосся, потім – проти росту волосся. Перед голінням рекомендується нанести багато піни.