10 звичок, які зроблять вас щасливою людиною

5-zvichok-yaki-zroblyat-vas-szaslivoyu-lyudinoyu

Існують такі періоди життя, які важко назвати найкращими, але в них є те, що зробить вас щасливою. Повсякдення може приносити задоволення, вам лише потрібно навчитись сприяти цьому. Дізнайтесь, які 10 звичок зроблять вас щасливою людиною.

1. Боріться з заздрістю

Перша ознака щастя – відсутність заздрощів. Ми всі знаємо, що фото в соціальних мережах – не повна ілюстрація реального життя. Однак, інколи важко втриматися від порівняння своїх будніх, робочих днів та досягнень з чиїмись яскравими подорожами кожного дня та походами в дорогі ресторани. Коуч Піт Коєн радить передивлятись свої знімки, зосередившись на найефектніших, щоб допомогти згадати вам, що у вашому житті є люди і події, які роблять вас щасливою .

2.Позбавтеся від зайвого стресу

Сядьте і подумайте, що у вашому житті є зайвим і не важливим? Підкресліть в своєму списку справ справді важливе для вас, а інше викресліть. Багатозадачність хороша риса, але вона породжує зайвий стрес, який робить людину нещасну як ззовні так і психологічно.

3.Працюйте продуктивніше

Щаслива людина –та, яка любить те, чим займається. Банальна річ, але робота, яку ви робите з любов’ю зовсім не робота, а приємне проведення часу. Якщо ви відчуваєте, що рівень мотивації та продуктивності знижується – прогуляйтесь. Навіть коротка 10 хвилинна прогулянка серед робочого дня здатна перезавантажити свідомість та зняти стрес.

4.Кожного дня робіть щось нове

Звісно, щоб стати профі в якійсь справі потрібно відточувати майстерність і повторювати дії. Однак, якщо ви спробуєте щось нове в напрямку, в якому ви хочете розвиватись, це наблизить вас до мети та урізноманітнить повсякдення. Наприклад, якщо ви почали тренування в спортивному залі, то на кожному тренуванні пробуйте виконувати якусь нову вправу.

5.Дбайте про своє здоров’я та проходьте обстеження

Здорова людина – щаслива людина. Здоров’я – найважливіше, що є в житті кожної людини. Саме тому потрібно, як мінімум один раз на рік відвідувати мамолога, гінеколога, стоматолога та здавати аналізи. Навіть якщо немає потреби і вас ніщо не турбує – медичний огляд необхідний.

10-zvichok-yaki-zroblyat-vas-szaslivoyu-lyudinoyu

Кожна людина хоча б один раз в день буває в раю. У будь-якій ситуації ми можемо ловити такі моменти.

6.Прокидайтеся правильно

Психолог Річард Вайзман розповів,що для того, щоб відчувати себе краще, ставте будильник на годину, яка близько до кінця чергового циклу сну. Кожен цикл сну триває 90 хвилин.

7.Не забувайте снідати

Ранок починається з сніданку. Саме так ви повинні починати свій день, для того, щоб почуватись енергійною та бути активною впродовж дня. Щоб насититись до обіду вживайте на сніданок білки. І не забудьте перекушувати фруктами.

8.Перестаньте боротись з інтернет залежністю

Замість того, щоб дорікати собі, як багато часу ви тратите на інтернет та соціальні мережі – займіться самопізнанням. Піймайте той момент, коли вам хочеться відволіктися від роботи на соціальні мережі, і постарайтеся зрозуміти, що саме відчуваєте в цей момент: нудьгу, фрустрацію або щось ще. Вловивши суть того, що приводить вас в соціальні мережі, ви зможете вирішити проблему більш ефективно.

100-zvichok-yaki-zroblyat-vas-szaslivoyu-lyudinoyu

9.Проводьте відпустку в нових для вас місцях

Кожного разу плануючи відпустку змінюйте локацію. Звісно дуже добре, якщо є можливість змінювати країну і вивчати нові культури. Якщо ж такої можливості немає – змінюйте міста, готелі, котеджі. Це урізноманітнить ваш відпочинок і зробить його цікавим.

10.Усміхайтесь навіть тоді, коли не хочеться

Звісно, щира усмішка, це найкраще, що ви можете подарувати іншій людині. Однак, коли ваш настрій, м’яко кажучи, не дуже, навіть фальшива посмішка може покращити ситуацію. Вона здатна спровокувати викид ендорфіну – гормону щастя.