Ідеї осінньої фотосесії

thanksgiving-3811492_1280

Це колись фото робили лише на визначних подіях. Зараз ми зберігаємо на камерах смартфонів свої обличчя чи не щодня. Однак справжні фотосесії таки не втратили свою значимість. Адже у час, коли фото може зробити навіть малесенька дитина, особливу цінність мають професійні. Осінь – та пора року, яку не можна пропустити, якщо ви практикуєте замовляти фотосесії.

В осінньому листі

Звісно, ви нікого не здивуєте фотосесією в осінньому жовтому листі. Таких зйомок вже зроблено, мабуть, мільйон. Проте знайдіть фотографа, який обіграє цю ідею так, що вона виглядатиме шикарно. Не хочеться підкидати листя угору? Не хочеться валятися у ньому із дітьми? Немає проблеми, спробуйте сфотографуватись у французькому стилі. Картаті пледи, берет, довша спідниця, червоне вино… Повірте, це буде одна із ваших найкращих фотосесій.

woman-2003647_1280

Сімейний пік-нік

Ні, він не конче мусить бути сімейним. Це так само може бути лав-сторі. Чи зйомка із друзями. Проте пік-нік. І не беріть зі собою яблука, груші, виноград, бо це надто банально. Зате ви можете обрати таку локацію, де можна запалити вогнище. А на вогнищі можна пекти картоплю, а потім їсти її, замурзавшись до попелу…. Уявили? Смішно? А тепер подумайте, які це будуть чудові емоції і скільки радості для фотографа.

Імовірно, це буде найкраща фотосесія у його портфоліо.

Осіннє поле

Такий задум змусить вас трошки зачекати. Бо вам потрібне поле, з якого вже зібрали урожай. Поле зі стернею, поле з попелом від вогнищ ( так, ми в курсі, що так робити не можна, але факт залишається фактом – і такі поля є)…. Ваша уява вже працює?

people-2587451_960_720

Так, на такому полі прекрасно вийдуть соло-фотосесії. Шикарна жінка у вдало підібраному образі у такій локації виглядатиме просто божественно. А ще так можна зняти щось у стилі соціальних фото і потім закликати ними все ж не палити осінню траву та листя.

Гарбузи

Наступна ідея більше цікава для батьків, які хочуть зробити щось цікаве зі своїми дітьми. Проте всі ми родом з дитинства, тому якщо у вас є відповідний настрій – вперед фотографуватися з гарбузами.

Важко пояснити, але фото із цими великими жовтими овочами, схожими на сонце, завжди викликають усмішку. Від них віє теплом. І чим більше гарбузів тим краще.

Соняшники, калина, осінній туман

Так, ми згодні, що це щось схоже на осіннє листя… Але восени соняшники вже не такі, вони достиглі, поле пусте… У час заходу сонця моделі між такими рослинами виглядатимуть просто шикарно.

sunflowers-3640938_960_720

Також захоплює на фото калина. Такі ніби прості деталі, але всаме вони створюють вдалий образ. Ви не мусите зривати тонни кетягів, щоби сплести вінок. Цілком достатньо просто знайти кущі, на яких достатньо ягід. А талановитий фотограф решту зробить сам.

Восени часто бувають такі ранки, коли день обіцяє бути сонячним і погожим, проте зранку стелиться туман. Такі фото також вигладатимуть по-особливому. Головне бути жайворонком і знайти такого ж фотографа.

А взагалі пам’ятайте одне: головне – гарний настрій і природність. Тоді будь-які фото у будь-якому місці будуть особливими.