З макіяжем чи без? Куди можна і не можна йти без косметики

make_no_make_ava

Ходити без макіяжу і демонструвати свою природню красу? Чи ходити з косметикою і вміло приховувати свої недоліки? Незважаючи на ставлення до макіяжу, кожна жінка повинна знати, куди можна і не можна йти без косметики на обличчі.

Усі жінки хочуть виглядати привабливо у кожній ситуації. Декоративна косметика допомагає підкреслити свою зовнішність, вміло приховати недоліки і зробити акцент на перевагах. Завдяки макіяжу можна вирівняти тон обличчя, підкреслити виразність очей і навіть зробити креативний макіяж прямо з подіуму.

Однак останнім часом з’явилася тенденція показуватися на людях без макіяжу, мотивуючи тим, що жінка прекрасна від природи.

Чи можна вважати жінку без макіяжу красунею і чи кожна представниця прекрасної статі, незалежно від віку та природних даних, повинна користуватися косметикою. Як і в будь-якій сфері життя, у використанні косметики є певний етикет, дотримання якого допоможе виглядати доречно у будь-якій ситуації.

eva_longoria_no_make

Єва Лонгорія

Куди не можна йти без косметики. На вулицю

Психологи та психотерапевти доводять, що створення макіяжу здатне багатьом жінкам підняти настрій і підвищити впевненість в собі. Якщо у вас від природи маленькі очі або тонкі й безбарвні вії, і ви цього соромитеся, то правильно підібрані тіні й туш для вій позбавлять цього комплексу. Жінка, яка впевнена у своїй зовнішності, завжди йде по вулиці із високо піднятою головою.

Читайте також на krasainfo.com

Куди дивляться чоловіки
kim_no_make

Кім Кардаш’ян

Куди можна йти без косметики. На пляж і в басейн

Відмовтеся від використання косметики під час відвідування пляжу та басейну. Головною вашою принадою повинно бути не обличчя, а красива фігура та купальник. Якщо ж ви соромитеся свого відображення в дзеркалі без косметики, то накладіть макіяж одразу після душу в басейні або після переодягання на пляжі в одяг для вулиці.

Перед зануренням у воду обов’язково зніміть декоративну косметику з обличчя, оскільки втримати її в ідеальному вигляді все одно не вдасться. Після водних процедур дуже добре одразу нанести на тіло та обличчя зволожувальний крем.

Читайте також на krasainfo.com

Косметика для осені. Що необхідно мати в косметичці восени
enn_hetevey_no_make

Енн Хетевей

Куди можна йти з косметикою і без косметики. На побачення

Якщо ви йдете на побачення з чоловіком, відмовтеся від нанесення помади. Чоловікам дуже не подобаються поцілунки з жінкою, яка нанесла товстий шар помади на губи. Можна скористатися зволожувальним бальзамом із кольоровим відтінком. Апетитний блиск та фруктовий аромат навпаки привабить чоловіка, який захоче вас поцілувати.

Проте, відсутність яскравої помади означає, що головним акцентом на обличчі повинні стати виразні очі. Туш для вій, тіні та виразні стрілки допоможуть зробити форму очей ідеальною.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Куди не можна йти без косметики. На роботу

Якщо у вас на обличчі з’явилися висипання та почервоніння, то мінімум, який повинен бути у вас на обличчі – це тональна основа. Річ у тім, що для жінки просто неввічливо з’являтися на людях, коли обличчя покрито прищами та подразненнями. Перед виходом в люди спробуйте максимально замаскувати недоліки, а вдома змініть косметику і нанесіть лікувальний гель чи мазь.

Додатково до тональної основи можна скористатися консилером або коректором, які діють саме точково.

Читайте також на krasainfo.com

Хто заробляє більше: жінки з макіяжем чи жінки без макіяжу?
adele_no_make

Адель

Куди потрібно йти без косметики. У ліжко

Не забувайте знімати макіяж перед сном. Жінки, які нехтують цим золотим правилом, потім мучаться від появи прищів та глибоких чорних точок. Вночі шкіра потребує відпочинку в повній чистоті, тож наш обов’язок ретельно очистити її від забруднень довкілля та декоративної косметики.

Читайте також на krasainfo.com

3 речі, які ви повинні зробити, перш ніж лягти спати