Хто заробляє більше: жінки з макіяжем чи жінки без макіяжу?

gigi-with-witout-makeup_ava

Як ви йдете на роботу – з макіяжем та зачіскою, чи без? Можливо, ви гадаєте, що вас, як спеціаліста, оцінюють за рівнем знань. Це, звісно, правда. Проте, вам також слід знати, жінки з макіяжем заробляють на 20% більше, ніж жінки без макіяжу.

Жінки, які причепурюються вранці перед роботою, завжди витрачають чимало часу на свою ефектну зовнішність. Прокидатися вранці уже важко, а прокидатися ще раніше, щоби зробити ранковий макіяж і зробити зачіску, – рівнозначно подвигу для декотрих жінок. Проте, останні дослідження американських соціологів свідчать, що ті додаткові хвилини, які жінки витрачають на фарбування вій та вкладання волосся, можуть бути причиною того, що вони заробляють більше.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Наймодніші макіяжі для губ цієї весни
olivia_no_makeup

Олівія Вайлд

Соціологічне дослідження підтверджує давні чутки про те, що привабливі люди заробляють більше на робочому місці, аніж «звичайні» люди. Але це також залежить від того, що саме означає «привабливість» і як це поняття відрізняється для чоловіків та жінок. Зокрема, чоловіків набагато менше оцінюють за зовнішністю, аніж жінок.

j_lo_no_make_up

Дженніфер Лопез

Що стосується жіночої зовнішності, привабливість означає саме доглянутий вигляд – макіяж, зачіска, одяг, – а не природню красу, ніби щойно з ліжка. І як би це не було прикро чути для багатьох жінок, кілька хвилин, потрачених вранці на макіяж «котячі очі», означають, що на роботі ви таки заробите більше.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Читайте також на krasainfo.com

5 способів, як правильно користуватися олівцем для очей
madonna_no_make

Мадонна

Результати соціологічних досліджень вперто свідчать, що краса, особливо для жінок, означає не те, «що я роблю», а те, «ким я є». Тож, скільки б жінки не вкладали у власний інтелект, нас все одно будуть зустрічати за зовнішністю. І звичка причепурюватися вранці обернеться в результаті звичкою рахувати додаткові купюри в гаманці наприкінці місяця.

Читайте також на krasainfo.com

Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися