5 найкращих і пристрасних фільмів Моніки Беллуччі

monika_films_ava

Якими словами можна описати Моніку Беллуччі? Зваблива, принадна, потаємна, глибока, спокуслива, жадана? І все ж опис цієї жінки і акторки буде неповним. Тому краще не описувати її сотнею слів, а хоча б раз подивитися найкращі фільми за участю Моніки Беллуччі.

Топ 5 фільмів Моніки Беллучі. Дракула

drakula

Перша робота Моніки Беллуччі, в якій вона звернула на себе увагу і глядачів, і продюсерів. Після цієї ролі Беллуччі відкрила перед собою двері у велике кіно Європи та Голлівуду. Роль жінки-вампірки – невелика, але розкішна. Саме Моніка показала, як повинна виглядати жінка в подібному амплуа.

За сюжетом молодий агент із продажу нерухомості Джонатан Харкер залишає наречену Міну й вирушає з Лондона до Трансильванії. Граф Влад Дракула, який бажає придбати нерухомість в Англії, приймає юнака в своєму замку. Джонатан не задумується над тим, що його попередник – агент Ренфілд – після відвідин графа потрапив до божевільні, і тим паче не підозрює, що Дракула справжній вампір. Граф вірить, що наречена Джонатана – Міна, це реінкарнація його колишньої дружини Елізабет, яку він бажає повернути.

Читайте також на krasainfo.com

6 жіночих уроків від Моніки Беллуччі

Топ 5 фільмів Моніки Беллучі. Квартира

kvartyra

Цей фільм звів на одному майданчику і познайомив майбутніх чоловіка і дружину – Венсана Касселя і Моніку Беллуччі.

Молодий бізнесмен Макс збирається на важливі перемовини до Токіо. У цей час в Парижі залишається його наречена. Перед самим від’їздом Макс бачить у кафе Луїзу, дівчину, в яку він був пристрасно закоханий два роки тому і яка таємниче зникла без жодного слова пояснення. Ліза розмовляла в кафе по телефону й утекла. Макс вискочив за нею, проте не встиг – вона сіла в авто й поїхала. Повернувшись, він знайшов на столі пудреницю і ключі від квартири. Макс розпочинає пошуки давнього кохання, забувши і про наречену, і про поїздку в Токіо.

Читайте також на krasainfo.com

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо, які варто подивитися на вихідних

Топ 5 фільмів Моніки Беллучі. Малена

malena

Центральна роль в кар’єрі Моніки Беллуччі. Малена – одинока, але неймовірно красива жінка, яка чекає з війни чоловіка і доглядає старенького батька. Усі чоловіки від малого до великого прагнуть її, а жінки ненавидять за вроду. Після смерті батька Малена залишається сама, без роботи і підтримки. Аби не померти з голоду, вона починає торгувати собою.

Беллуччі зробила цю роль надзвичайно природньою і драматичною, загадковою і звабливою.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Топ 5 фільмів Моніки Беллучі. Незворотність

nezvorotnist

Дуже жорстокий і шокуючий фільм. Коли режисер Гаспар Ное запитав Венсана Касселя, чи зможе він зайнятися справжнім сексом з Монікою перед камерою, актор його грубо послав. Проте Кассель розповів про цю розмову Моніці, і вона запропонувала зустрітися з режисером за обідом й дізнатися про його задумку детальніше.

Фільм став бомбою 2002 року, в якому Моніка показує, що навіть роль жорстоко збезчещеної жінки їй пасує. Історія розгортається від кінця до початку. Він намагається знайти і вбити незнайомого хлопця… Вона відбивається в метро від домагань п’яного виродка… Не кожен глядач зможе додивитися цей фільм до кінця.

Читайте також на krasainfo.com

Ріанна: Я чесно думаю, наскільки це було б весело – жити згідно зі своєю репутацією

Топ 5 фільмів Моніки Беллучі. Страсті Христові

strasti

Моніка Беллуччі згадує про свою участь у цьому фільмі так: «Проект видавався ризикованим. Усі мене відмовляли. Мовляв, кіно навіть не англійській, ви ніколи не знайдете дистриб’юторів! І навіщо ще один фільм про Ісуса? Але, коли я зустрілася з Мелом Гібсоном, він мені одразу сподобався. І я зрозуміла, що він талановитий режисер. «Пристрасті Христові» – дуже сильний, відвертий і чесний проект…Марію Магдалину я зіграти хотіла. Це класична роль».

Моніка Беллуччі блискуче зіграла роль Марії Магдалини, однієї з найцікавіших біблійних постатей Нового Завіту. Врятована Ісусом від смерті каменуванням, Марія Магдалина стає однією з його найвідданіших учениць і послідовниць.

«Щоденник красуні» – це жіночий сайт про красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій