Акторка Октавія Спенсер: як стати популярною


04 June, 2020
05_rnrxn8e.jpg (38.64 Kb)

Майже 25 років на екранах - стільки часу акторка Октавія Спенсер вже знімається у найрізноманітніших фільмах. Хоча справжню популярність їй принесли останні 10 років - за цей час її тричі номінували на «Оскар» за ролі другого плану. Знаменитість цінують і кінокритики, і режисери, і, звичайно ж, глядачі.

У травні Спенсер відсвяткувала день народження - їй виповнилось 48 років.

Розкажемо про кілька фільмів, через які зірку так полюбили глядачі телеекранів.

Прислуга

Фільм «Прислуга, без сумніву, перевернув кар’єру Октавії Спенсер. Тут вона зіграла роль прислужниці Мінні Джексон в історії про 1960-ті роки, які відомі в Америці боротьбою за права темношкірих.

filmz_ru_f_81090.jpg (159.15 Kb)

Мінні була однією із слуг, котрим важко давалось мовчати на вибрики своїх «білих» господарів та їх відверту неповагу до афроамериканців.

За цю роль акторку Спенсер вперше відзначили «Оскаром» за роль другого плану.

Приховані фігури

Фільм на реальних подіях, який переносить нас у 60-ті роки минулого сторіччя. Йдеться про історію, яка відбулась у НАСА, коли там працювала група темношкірих жінок-аналітиків. Однією із найуспішніших із них була Дороті Воен, героїня Октавії Спенсер. Вона вивчає комп’ютерне програмування і навчає цього своїх колег. Це допомагає їй добитись успіху серед здебільшого чоловічого білошкірого колективу.

hidden-figures-unerkannte-heldinnen-mit-octavia-spencer-taraji-p-henson-und-janelle-monae.jpg (158.36 Kb)

Ця роль вдруге привела Октавію Спенсер до номінації на «Оскар», проте цього разу без перемоги.

Форма води

Стрічка, події якої розгортаються у період холодної війни між США та Росією. У секретній лабораторія виникає романтична історія - кохання між прибиральницею установи та знайденої людини-амфібії.

Октавія Спенсер і тут грає другу роль - вона співробітниця Зельда, котра допомагає закоханим.

До слова, цей фільм отримав «Оскар» у 2017 році.

Лус

Історія про сімейну пару, котра всиновила хлопчика з Еритреї. У школі з’ясовують, що він - зовсім не той, за кого себе видає. І помічає це вчителька, яку, власне, і зіграла Октавія Спенсер.

Читаючи його твір, вона вловлює чимало дивних моментів, а згодом їй вдається дізнатися шокуючу правду про цю історію.

gn-gift_guide_variable_c_2x.jpg (72.55 Kb)

За цю роль Октавія отримала нагороду «Незалежний дух», яка є найпрестижнішою для некомерційного кіно.

Родина за хвилину

І нарешті комедія, яка вийшла на екрани у 2018 році. Чоловік із дружиною дуже хотіли всиновити дитину. Проте обставини склались дещо інакше. І замість одного чада, отримали трьох - дівчинку-підлітка і її молодших брата та сестричку. Кожен із цих дітей - унікальний та непростий.

photo_5c419af01aebe.jpeg (1.95 Kb)

Роль Октавії Спенсер у цьому фільмі - соціальна працівниця. Власне, саме вона допомагає родині пережити непрості часи та добратися до справжнього хепі-енду.

Станція «Фрутвейл»

Емоційно важкий фільм. У ньому Октавія Спенсер - мати 22-річного вбитого хлопця. Його за начебто антисоціальну поведінку витягнув із потяга і застрелив поліцейський.

Стрічка переповідає історію про останні дні життя молодого Оскара Гранта.

Ця роль принесла Спенсер премію Національної ради кінокритиків США.

Обдарована

Історія про дівчинку-математичного генія. Маленького вундеркінда хочуть виховувати дядько і бабуся. Між ними розгортається справжня боротьба за дитину.

1516292128_5.jpg (113.8 Kb)

Дівчинку, яка потрапила у гру дорослих, розуміє лише сусідка, котру і зіграла Октавія Спенсер.

Ма

Новий фільм, який презентували лише цього року. Стрічка розповідає про працівницю ветеринарної клініки (Октавію Спенсер), яка допомагає неповнолітнім купувати алкоголь для вечірок, дозволяє їм розважатися у власному будинку.

1005x558_20190610130347918ad80aa2.jpg (112.21 Kb)

Кульмінацією психологічного трилеру є момент, коли діти випадково потрапили у її дім за відсутності самої хазяйки. Тут вони побачили те, чого не мали знати.

Хоча сам фільм «Ма» кінокритики оцінили не надто високо, та зі своєю роллю Октавія Спенсер впоралась блискуче.

Снігобур

Постапокаліптичне кіно. На екрані показують історію про поділ суспільства на касти. Після Льодовикового періоду ті, кому пощастило вижити, через сильний мороз живуть у потязі, який їздить по колу.

Проте тут у різних вагонах - різне життя. У перших живуть багаті, а у хвості - бідні, котрі харчуються навіть комахами. Їх постійно контролюють, аби вони не могли перейти до іншого вагону.

Вирішальний момент тут зіграла роль Октавії Спенсер - вона - жінка, котра живе серед нижчої верстви і втрачає там дитину. Після цього люди вирішують повстати. Вони нарешті хочуть повернути собі гідність.

І це ще далеко не всі відомі фільми, які привели до популярності Октавію Спенсер. Чого лише вартий мінісеріал від Netflix «Мадам Сі Джей Вокер», який показали глядачам у березні.

f2911-madam-si-dzhey-uoker-2020_original.jpg (.76 Kb)

У 4 серіях Октавія Спенсер зіграла роль бізнес-леді, котра змогла заробити величезні статки, будучи дочкою рабів… Вже зараз виглядає так, що вкінці року Октавія Спенсер отримає чергову нагороду.

А приклад її кінокар’єри вкотре доводить, що наполеглива робота і талант здатні робити дива.


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали