5 найкращих фільмів Бріджит Бардо, які варто подивитися на вихідних

bb_films_ava

Сором’язлива і невпевнена в собі Бріджит Бардо зробила сексуальну революцію в цілому світі. В одязі чи без одягу ББ виглядала на екрані просто магнетично. Влаштуємо собі магнетичні вихідні і дивимося 5 найкращих фільмів неймовірної Бріджит Бардо.

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо. «І Бог створив жінку»

bb_films_woman__was_created

Стрічка Роже Вадима, в котрій він зняв свою на той момент дружину Бріджит Бардо, перевернула поняття всього світу про жіночу сексуальність. 22 річну актрису почали називати новою Мерилін Монро. За сюжетом красива жінка розривається між трьома чоловіками – егоїстом, романтиком та циніком. Кожен із них бажає справити свій вплив на долю дівчини, проте вона виявляється не такою вже й легковажною, як здається на перший погляд.

Через рік після виходу стрічки Бріджит Бардо та Роже Вадим розлучилися, ставши обоє всесвітньо відомими.

Читайте також на krasainfo.com

Стиль Бріджит Бардо. Що нас навчила носити ББ

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо. «Зневага»

bb_films_znevaga

Перед режисером Жаном-Люком Годаром продюсери поставили завдання додати до стрічки побільше оголеної Бардо. Уступивши проханню, кінореволюціонер Годар усе ж зробив сцену кохання між головними героями максимально нееротичною.

Головному герою, сценаристу Жавалю доручають переробити сценарій «Одісеї» Гомера на блокбастер з рукопашними боями та оголеними дівами. Піддавшись спокусі попрацювати в Голлівуді, Жаваль погоджується написати сценарій. Він знайомить свою дружину Каміллу з продюсером, яка відчуває до свого чоловіка зневагу через те, що він пішов у комерційне кіно. У результаті вона кидає свого чоловіка, їде з мільйонером-продюсером та потрапляє з ним у смертельну аварію. Пригнічений цими подіями, Жаваль повертається працювати до театру.

Читайте також на krasainfo.com

5 найкращих фільмів, які створили стиль Одрі Хепберн

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо. «Парижанка»

bb_films_parisien

Весела та легка комедія Мішеля Буарона про дочку голови уряду Франції, яка закохана в молодого шефа Кабінету міністрів. Замість того, щоб переживати через романи свого коханого, героїня Бріджит влаштовує йому курйозні ситуації вдома та на роботі в уряді. У цій стрічці талант ББ, як актриси, гармонійно поєднався з її талантом оголюватися на екрані.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

«Щоденник красуні» – це сайт про жіночу красу і самопочуття, моду і тренди, секрети зірок і гарний настрій

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо. «Бабетта іде на війну»

bb_films_babetta

На початку Другої світової війни молоденька наївна дівчина Бабетта влаштовується на роботу в бордель. Однак заклад розпусти евакуйовують, і Бабетта потрапляє до Англії в штаб британської розвідки. Дівчина виявляється схожою, як дві краплі води, на кохану німецького генерала, який планує напад Німеччини на Великобританію. Ось тут перед нею постає важливе завдання – викрасти генерала з документацією та знайти своє кохання.

За іменем головної героїні Бабетти була названа висока зачіска, яку носила Бріджит Бардо у цій стрічці.

Читайте також на krasainfo.com

Анджеліна Джолі: Я зрозуміла, навіщо мені ці губи

5 найкращих фільмів Бріджит Бардо. «Істина»

bb_films_istyna

У цьому фільмі Бріджит Бардо розвіяла міф, що може грати лише сексуальних і легковажних дівчат. Доменік Марсо звинуватили у вбивстві студента консерваторії, талановитого диригента. Глядачеві почергово показані сцени із залу суду та повсякденного життя Доменік. Метою судового засідання є встановлення істини, про що неодноразово заявляють адвокати обох сторін. Істина може бути лише одна, але як показує режисер стрічки, у неї чимало альтернативних варіантів.

Приєднуйтеся до сторінки у Facebook. Дізнавайтеся першими про найцікавіші новини краси, здоров’я, моди, стилю та життя зірок!