Бабусині “кропив’яні” секрети

kropyva_koryst

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Доброго дня! Сьогодні хочу подякувати за корисну статтю «Сезон кропиви». Ця стаття насправді містить потрібну інформацію, адже не усі знають, якими властивостями володіє кропива.

Користь кропиви я випробувала на собі особисто. У період перехідного віку, коли моє личко обсипало різноманітними прищиками, я пила сік кропиви, який для мене готувала бабуся. Це був звичайний сік з перемеленої кропиви, але бабця стежила за тим, щоб я випивала його лише потрібну кількість. Признаюсь чесно: пам’ятаю його далеко неприємний смак ще й досі, але користь справді була. Бабця завжди розповідала, що кропива корисна для очищення крові, але зловживати чистим кропив’яним соком не можна.

Коли моє волосся після зими виглядало не дуже свіжим та здоровим, допомогла ще одна бабусина порада: зварити молоденьку кропиву, трішки остудити і полоскати цим відваром волосся. Не вірила, що кропива може допомогти, але ефект був. Кропива здатна відновлювати колір волосся і додавати блиску краще за будь-які дорогі бальзами.

Улюбленою весняною стравою нашої сім’ї є щавлевий борщ, у який знову ж таки моя дорогенька бабця умудрялась додати ще й кропиву. Звісно, колись вона це робила так, щоб ми, малі, цього не знали, а тепер я й сама з радістю додаю кропиву не тільки до улюбленої страви, а й до зелених салатів.

Тому ті, хто сумнівається у користі кропиви, спробуйте на собі і все зрозумієте!

Мар’яна

м. Львів

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.