5 мотиваційних книг, які змінять ваше життя


16 July, 2021

«Емоційний інтелект» Деніел Гоулман

emociynui_intelekt.jpg (186.91 Kb)

Емоції - керують життям та не дозволяють людині стати успішною. Для того, щоб позбутися цього, психолог Деніел Гоулман пропонує ефективні механізми роботи з емоціями та їх керуванням. Автор навчає як змінити "Емоційну модель", яку заклала в людині природа, як поєднати інтелект та емоції, щоб стати надлюдиною.

«Право на помилку» Джессіка Бекол

pravo_na_pomulky.jpg (83.07 Kb)

Письменниця Джессіка Бекол провела 25 інтервью з успішними жінками, для того, щоб дізнатись, що ж саме допомогло їм стати професіоналами в своїй сфері. Як виявилось, кожна стала успішною ціною падіння. Навчались бізнес-леді на власник помилках виносячи з кожної ситуації досвід та нові знання. Як це відбулась і чому не варто боятись помилок на шляху до успіху розповідає Джессіка в своїй книзі.

. . . .

«Як запам’ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої памяті» Роб Іставей

yak_zapamyatovuvatu_vse.jpg (125.64 Kb)

В еру великого інформаційного потоку, пам'ять людини настільки забруднена непотрібною інформацією, що приходиться писати список перед походом в магазин, який вміщає три продукти. Книга Роба Іставея є практичним посібником з завданнями та порадами для запам'ятовування, експериментами та ефективними вправами для збереження та відтворення знань.

. . Д. .

«Wake Up! Прокидаємось! або Як перестати жити на автопілоті» Кріс Барез-Браун

wake_up_yak_perestatu_zhutu_na0autopiloti.jpg (37.58 Kb)

Читаючи книгу Кріса Барез-Брауна ви розірвете рутинне коло, яке з дня на день не відпускає і не приносить жодного задоволення. Якщо читаючи дану книгу вам захочеться навчитись танцювати або стати професійним фокусником, то не стримуйте себе і переключайте "автопілот" на ручне керування своїм життям.

. . . .

«Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Сьюзен Девід

emociyna_sprutnist.jpg (66.66 Kb)

Вміння розпоряджатися власними емоціями вважається надмистецтвом. Для того, щоб отримати свій ключ до успіху та навчитись контролювати емоції потрібно оволодіти цим мистецтвом. Як опанувати власні емоції та направити їх на шлях успіху розповідає психолог Гарвардської медичної школи і доктор філософських наук Сьюзен Девід.


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали